Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

maşaallah rabbim verince veriyor doğru cok nazara da geliyor insan bizzat yaşadık biz evlendik ev aldık oda borc harcla düğünde gelenle daha tapuyu bile almadan sürekli başımıza bişeyler geliyordu eşim kaza gecirdi çok şükür eşime bişey olmadı arabası pert gibi oldu haftalarca sanayi de kaldı tam sanayiden cıktığı gün işyerine normal park etmişti düşün park halindeyken biri geldi arabasına carptı baktık olmuyor cok cok degerinin altında zararla sattık insanların gözü pis borc yaptım diyorsun inanmıyorlar herşeyde gözleri var artık ne olsa cekiniyoruz demeye ama işte benim eşimin tarafıda kendi ailemde aynı ildeyiz o yüzden karnım şişene kadar saklayabilirim

iyi ki size bir şey olmamış. bol dua ile korunmak gerekiyor. ben tüm sosyal medyaları kapattım bütün fotolarımı sildim. çok mu kıskanılacak hayatım var? o da yok ama olan oluyor. daha geçen hafta eltimin telefonundan paylaştığım her şeyin ekran görüntüsü çıktı.yıllarca biriktirmiş. herkes bizler gibi değil.Niyeti kötü çok insan var

Kız benim en çok kınadıgım ıkı burc aslan(annemin burcu) ve başak(kaynımın burcu) gel gör ki burnumun dibinde bitecekler seni anlıyorum :)

Hepsi güzel çıkmış amh bakmadın mı oda çok önemli kuzum
O önce bakıldı canım onda sıkıntı var 0.68. Doktordan geldim yeni parça felan kalmamış düşükten dolayı kanamam geçmemiş ve rezerv düşüklügü oldugu için oluyormuş kanamam yumurtların çok az dedi

Anladım bitanem ama düşük amh ile çok gebe kalan gördüm içini ferah tut bitanem

bence çoook erken bakmışın betaya :) negatif demek için regl olmayı bekle bence.Regl gününden bir süre sonra öğrenen bile var

Anladım bitanem ama düşük amh ile çok gebe kalan gördüm içini ferah tut bitanem
Evet kaldım zaten ama düşük yaptım canım . Canım sıkıldı cyclo diye bir ilaç verdi. Ultrasonda görünen minik yuvarlaklar yumurtamı oluyor gören var mı ultrason kontrolünde

Millet ne zorlukla aldığını bilmezler anca haset ederler Aynı durumları yaşadım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…