Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

benimde keşke öyle şansım olsa hepsi etrafımda oldugu için en az 4 5 ay saklayabilirim 😅
bence saklayabildiğin kadar sakla nazar da büyük bir etken.Senden ve bebeğinden önemli değil milletin ne düşündüğü :) bir tanıdığım doğum yaparken ikizlerden birini kaybetti, ikinci doğumundan kırk gün sonra öğrendik yine ikizleri olmuş :) kimse de alınıp kırılmadı iyi yaptı dedik

Kız beeen ben demeğin..ben burda o zaman yalnız kalıyorum..aranızda bir ben azeriyim..ama Türkiye'de yaşıyorum🥹
Yok ben ona şükür ediyorum ilaçla olsa bile hamile kaldım 1.5 senenin sonunda..ama şimdi yine döndük başa😒
Yanlız kalmazsın bitanem bizler ne güne duruyoruz guruptaki tüm arkadaşlar çok iyiler hem elenirsek topluca bu sefer ocak gurubuna geçeriz en azından tanıdıklar olunca yabancılık çekilmiyor 😅

Eklentiler

• E9849D20-8511-4DA0-8B47-8EDF3F0F9D6E.jpeg
    E9849D20-8511-4DA0-8B47-8EDF3F0F9D6E.jpeg
    86,9 KB · Görüntüleme: 52
Yemin ettim var ya gebe kalsam kendi anam dahi kimseye demicem ,anneme de son ay haber vercem o da yanıma gelsin diye
Kesinlikle katılıyorum düşük yaptığımda üzülen de oldu sevinen de Allah herkesin kalbine göre versin bu nedenle üç ay dolmadan bende eşim haricinde kimseyle paylaşmak istemiyorum

Yanlız kalmazsın bitanem bizler ne güne duruyoruz guruptaki tüm arkadaşlar çok iyiler hem elenirsek topluca bu sefer ocak gurubuna geçeriz en azından tanıdıklar olunca yabancılık çekilmiyor 😅
Ben burda çok iyi arkadaşlar buldum..sizleride yeni tanıyorum..İn şa Allah hep böyle devam ederiz🤗

cidden öyle ya kimseyle konuşamadıklarımı burada sizlere sorabiliyorum. Benim iki aydır gebelik istediğimi çabaladığımı doktor doktor gezdiğimi eşim hariç kimse bilmiyor. Sizle paylaşmak rahatlatıyor beni iyi ki varsınız :KK200:

Niqu Niqu kocaman bir aile olduk :KK36:

cidden öyle ya kimseyle konuşamadıklarımı burada sizlere sorabiliyorum. Benim iki aydır gebelik istediğimi çabaladığımı doktor doktor gezdiğimi eşim hariç kimse bilmiyor. Sizle paylaşmak rahatlatıyor beni iyi ki varsınız :KK200:

BiZ bize yeteriz Allah'ın izniyle 💐

Aynen kuzum..bende birde hamile kalırken kesin kimseye demem..zaten ne oldu bence görümcemle tartışmadan sonra oldu..çünkü çok güzel geçiyordu hamileliğim..tartışmanın sabahı kalktım bir kaç saat sonra gördüm kanama var.

Aynen kuzum..bende birde hamile kalırken kesin kimseye demem..zaten ne oldu bence görümcemle tartışmadan sonra oldu..çünkü çok güzel geçiyordu hamileliğim..tartışmanın sabahı kalktım bir kaç saat sonra gördüm kanama var.
en iyisi kimse bilmesin stres yaşamadan ilerlesin gebeliğin. En hayırlı şekilde nasip olsun inşAllah :anneadayı:

Oyyy yerim onu ben ya 😍😍😍🙏💙 Allah ömrünü uzun yolunu bahtını da açık etsin canım
Kız benimki latife 😆 güneş burcunun pek bir şey ifade etmediğini biliyorum aslında yoksa dünyada aynı burcu paylaşan herkes aynı olurdu ama herkesin karakteri burcuna rağmen farklı orada da devreye zaten doğum haritası giriyor herkesinki parmak izi gibi özel. Çocuk Aslan burcu olup bu burcun hiçbir özelliğini taşımayabilir yükselene ya da stelyumu olan bir burca daha çok meyledebilir ya da gidip Aslanın gölge özelliklerini de taşıyabilir ki tersi baya pis bir burç kendimden biliyorum 😆😆😆
Hayırlısı inşallah hakkımızda Rabbim bize de nasip eder umarım akıllı sağlıklı ince ruhlu bir evlatçık 😌💙🙏
benim oğlum aslan burcu :KK66:

X