Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

benimde keşke öyle şansım olsa hepsi etrafımda oldugu için en az 4 5 ay saklayabilirim
bence saklayabildiğin kadar sakla nazar da büyük bir etken.Senden ve bebeğinden önemli değil milletin ne düşündüğü :) bir tanıdığım doğum yaparken ikizlerden birini kaybetti, ikinci doğumundan kırk gün sonra öğrendik yine ikizleri olmuş :) kimse de alınıp kırılmadı iyi yaptı dedik

Yanlız kalmazsın bitanem bizler ne güne duruyoruz guruptaki tüm arkadaşlar çok iyiler hem elenirsek topluca bu sefer ocak gurubuna geçeriz en azından tanıdıklar olunca yabancılık çekilmiyor

Yemin ettim var ya gebe kalsam kendi anam dahi kimseye demicem ,anneme de son ay haber vercem o da yanıma gelsin diye
Kesinlikle katılıyorum düşük yaptığımda üzülen de oldu sevinen de Allah herkesin kalbine göre versin bu nedenle üç ay dolmadan bende eşim haricinde kimseyle paylaşmak istemiyorum

Yanlız kalmazsın bitanem bizler ne güne duruyoruz guruptaki tüm arkadaşlar çok iyiler hem elenirsek topluca bu sefer ocak gurubuna geçeriz en azından tanıdıklar olunca yabancılık çekilmiyor
Ben burda çok iyi arkadaşlar buldum..sizleride yeni tanıyorum..İn şa Allah hep böyle devam ederiz

cidden öyle ya kimseyle konuşamadıklarımı burada sizlere sorabiliyorum. Benim iki aydır gebelik istediğimi çabaladığımı doktor doktor gezdiğimi eşim hariç kimse bilmiyor. Sizle paylaşmak rahatlatıyor beni iyi ki varsınız

Niqu kocaman bir aile olduk

BiZ bize yeteriz Allah'ın izniyle

Aynen kuzum..bende birde hamile kalırken kesin kimseye demem..zaten ne oldu bence görümcemle tartışmadan sonra oldu..çünkü çok güzel geçiyordu hamileliğim..tartışmanın sabahı kalktım bir kaç saat sonra gördüm kanama var.

en iyisi kimse bilmesin stres yaşamadan ilerlesin gebeliğin. En hayırlı şekilde nasip olsun inşAllah

benim oğlum aslan burcu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…