Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Amiiiinnnn inşAllah sevinçle sonuçlanır bu ay canım benim bende doktor kontrolünde sorun çıkmazsa gelecek ay başlıyorum çalışmalara. Hayırlısıyla bana da nasip olur inşAllah. Bu ay aylak aylak geziyorum forumda, kendimi tanımaya çalışıyorum beklentisiz ay geçirmekte rahatmış

fnd_50 enabıza dusermı sonuclar acaba ya ben baksam yorumlarız ne bıleyım
Kız düşer ben onu yazdım düşmedi mi cevabım buraya anlamadım ki ben de senden yanıt bekliyordum niye yazmadı bu kız diyorum şimdi bu yazdığını sen yazdın mı acaba diye bakarken buldum. E nabızda düşer sık sık gir bak kuzum

Bak buraya yazmışım e nabız Papatyamaviss

Aynı şeylerin imasını hep gördüm bende senin gibi kimse benim hazır olmadığımı önemsemek yerine yaşın gidiyor da gidiyor başka bildikleri yok. Çocuk bir oyuncak değil sorumlulukları çok büyük ben hep şunu derim bir kadın hazır olmadığı sürece eşi bile çok istese kadın hazır olmadan haksızlık diye düşünüyorum. Ben kendime yapılandan rahatsız o kadar çok duydum ki bir başkası için bile yapıldığında zamanında diyemediklerimi o kişileri koruyarak dümdüz yürüyorum Allah ne verdiyse bir rahatlama geliyor hiç bir kimse durup dururken kötü olmuyor insanlar buna pencere açıyor.

Amin amin inşallah canım benim

canım
bende bu ay buna benzer durum yaşadım yerleşme diye düşünürken hem testler negatif cıktı hemde üzerinden 3 gün sonra regl oldum ama inşaallah senin yerleşmedir test yaparsan çıkar canım bekledikçe geriliyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…