Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

ah keşke olsa bende söylemicem dert olsun onlara her sorduklarında içime dert ediyorlar cünkü
Kendine bunu yapma ben hiç dert etmiyorum yapacak olanda doğuracak olanda bakacak olanda sensin bir baba bile yeri geliyor anne kadar yetemiyor. Ben dert etmek yerine inançlı insanlarız diye geziyorsunuz herşey Allahtan biz boşa konuşmayalım diyorum. Bazen en yakınların en uzaktakinden anlayışsız olabiliyor. Hepimizin gönüllerine göre olsun inşallah allahım doğru zamanı bilir bizde sabır edicez.

Kızlar normalde adetim yarındı ama geç yumurtlama olunca sarkmış olabilir ama yumurtlama üzerindn 9 gün geçti dün gece ve bugün wc sonrası peçeteye iğne ucu kadar bir iki kırmızı şey geldi sildim ama devamı gelmedi sizce bu yerleşme kanaması denilen şey olabilir mi artık böyle ağlamak istiyorum gittikçe umudum artıyor yarın test yapacağım artık dayanamıyorum heyecandan

Valla tam emojideki gibi kafalarini duvara vurmak geliyor içimden
Sen sıkma canını. Nezaketinden kalp kırmak istemesende yapıştır cevaplarını, böylesini hak ediyorlar.
Onların asıl derdi yaşayamadıkları gençlikleri. Sende görüp sahip olmak istedikleri. Sana sadece doğurganlıklarıyla üstünlük taslayabileceklerini sanıyorlar çünkü başka artıları yok.Ayrıca sen daha yeni evlisin hemen çoluk çocuğa karışacaksın diye bir şey yok.

İnşallah öyledir canım

Bunlar ne yeyib içiyorlar anlamıyorum

Mükemmelll bir yazı ellerine sağlık benim gebelikten önce çok baskı yaparlardı, bende istemiyorum henüz çok yoğun çalışıyorum derdim.Baskıları hiç tükenmedi.İstemediğime inanmadılar olmuyor dediler.Hamile kaldım bu kez kız kardeşime yüklenmeye başladılar.Kızın psikolojisini bozdular.Hem kendi anneme hem kardeşimin kayınvalidesine yine baskı yaptıkları bir gün patladım. Dediğin gibi Allah mı veriyor siparişle mi geliyor? Üzerine de bebeğimi kaybedince artık kimsenin kimseye sesi çıkmıyor. Herkes net bir şekilde yaşadı veren de Allah alan da Allah

Rabbim nasip eder inşAllah senin için bende çok heyecanlanıyorum.Her şeyin en güzelini hakediyorsun

Çatlatma iğnesinin 6. Günündeyim. Hiçbir belirti yok, sadece çok ağır bir grip geçiriyorum. Tüm kemiklerim ağrıyor, geceleri ateşim yükseliyor filan... Bebek olmaz bu ay, bu kadar öksürük ile ateş ile imkansız Abim bebek varsa da erimiştir dedi Her şey ile dalga geçen komik bir ailem var da Neyse bende durum bu. Grip ile hamileliğini öğrenenler de varmış ama, yerleşirken bağışıklık düşermiş, bilmiyorum ki olur mu böyle bir şey

Bende de hiç belirti yok ya
Ne göğüs hassiyeti acısı ne bişey ara ara kasik ağrısı ama o da adet öncesi çok normal hatta normale göre daha bile az yani o da normalde adete bir hafta kala kök söktürür yani bu ay kasik ağrım bile çok hafif yine yiyeceğim kırmızı kartı gibi neyse
Bende de sadece o var grip olacakmış gibi hissetme halsizlik o kadar

Papatyamaviss canım gittigin hastanenin bi sayfasına bak belki kendi özel laboratuvar sonuç sayfası vardır ordan bakarsın bize at yorumlarız az çok . E nabızada mutlaka düşüyor ama biraz daha geç

Rabbim nasip eder inşAllah senin için bende çok heyecanlanıyorum.Her şeyin en güzelini hakediyorsun
Kuzum benim Allah razı olsun sizlerden inanın bir çok akraba ve arkadaştan ötesiniz tanımasak da birbirimizi böyle içten yorum yapan çok az insan buluyoruz hayatımızda İnan şu an o kadar duygusalım ki olmazsa vardır bi hayır diyeceğim ama kendimi bu ay çok kaptırdım Rabbim isteyen herkese sana bana nasip etsin inşallah

Grip olduğum için koku da alamıyorum, mide bulantısı da yok Göğüslerim filan ay çok normalim bu ay yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…