Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

bak testleri harcamıyorum sana vercem ne zmn buluşuyoruz

Adetliyim diye hormon testi yaptırdım normal mi kızlar

Eklentiler

• A1006C08-D001-43FF-8365-454D3D5FFD5B.png
    188,4 KB · Görüntüleme: 46
  • 5A7936F9-0C0D-443D-B453-7550547A4936.png
    180 KB · Görüntüleme: 43
Yok canım hala devam azalıyor gibi oluyor sonra çoşuyor bi yerin kesilirde kan durmaz ya aynen öyle 1 de randevum inşallah bi sorun çıkmaz parça felan kalmasında
Benide haber et canım inşallah bi sıkıntı çıkmaz ama parça felan kalmışsada sakın korma sonuçta bunlar hep çözümü olan şeyler

Tsh hormonu 3.15 çıkmış t3 4 küsür galiba bunun içinde doktora gözükmem gerek 8 yıl önce hipertroid vardı bende

Tsh hormonu 3.15 çıkmış t3 4 küsür galiba bunun içinde doktora gözükmem gerek 8 yıl önce hipertroid vardı bende
Canım sınırda çıkmışlar benimde bi ara böyleydi ultrason ile bakıldı bişey yoktu doktor ilaçsız kontrol demişti muhtemelen sanada aynısını der

Canım sınırda çıkmışlar benimde bi ara böyleydi ultrason ile bakıldı bişey yoktu doktor ilaçsız kontrol demişti muhtemelen sanada aynısını der
Banada bakılmıştı ultrasonda bişe çıkmamıştı bir ay ilaç kullanmıştım sonra bıraktırdı gerek yok kronik seninki demişti ama gebe kalmaya engel olabiliyor

Ayy güldurdun beni insallah vardır canım inan ogrendikten sonrada meraklar bitmiyor insallah vardir hamilelik surecinide beraber geciririz hayirlisiyla

o günün ateşini girdiğin yerin hemen altında discard , BBT yazar ona tıklayacaksın.
Discard etmek ne demek nasıl yapılıyor bu ay hiçbir şeyden emin değilim henüz yumurtlama kaşık ağrısı da yaşamadım fitilden dolayı oldu bu ay bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…