Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Program çizgiyi çekti yani artık 10.gün yumurtlama günüm 14 gün sonrası da regl başlangıcım olacak. 7 gün oynaması, öne gelmesi normal mi ya? pozitifbiri pozitifbiri
Olabilir kuzum bence bir sorun yok.

Kızlarrr tuvalete test yapmaya gittim istemeye istemeye artık nasıl istemediysem bi baktım adet olmuşum testimde boşa gitmedi 😂 şükürler olsun 🤲🏻 ateş tablom küçük bir fayk atmış bana 😅 Papatyamaviss Papatyamaviss canım tabloda beni güncellermisin sat 30 kasım bat 29 aralık
Ayy işte en güzel gelen adet :) Tasarruflu 😂

Hormon testlerine baktırdın mı hiç canım fsh amh felan. Hem mfk kullanıyorsan biraz daha bekle faydasını görürsün canım bende kullanıyorum eş paketi düşük yaptıgım için adendoda aldım
Adendo ben de aldım hiç düşük geçmişim yok ama yaşımdan çekindim. Aman ne bilim o da beni ürkütüyor birşey yapacakmış gibi geliyor bebişe 😂

savascii savascii canım sen Malatya da kime geliyorsun, ben de Malatyada'yım ve burada yeniyim, gebelik falan olursa kime gideceğim diye düşünüp duruyordum
Ayyy😍😍 kız sonunda bende burda buldum ya aynı memleketten birini çok mutlu oldum 😘😘 canım aslında gözde akademide denizhan hoca var herkes onu çok övüyor ama alttan muayene olayından dolayı ben erkek doktor istemedim açıkçası sıtmapınarı gözde hastanesinde özlem hocaya gidiyorum çok tatlı bir kadın kendisi aynı zamanda tüp bebek doktoru. Eğer erkek doktor olmasın diyorsan kesinlikle özlem hoca hem bilgili hemde ilgili ben kürtajımıda ona yaptırmıştım ama benim için erkek kadın fark etmez diyorsan Denizhan hocaya da gidebilirsin oda çok iyiymiş duyduğuma göre

Yine ateş yanıltmadı Allahım ne mükemmel yaratmışsın
Doktordan çıktım beta ve progestan bakalım dedı , progestan ne için bakılıyor bilen varmı birde soldakı yumurta gelısmemıs muhtemelen ona göre hesap yaptım sağda bir yumurta var 19.2 mm cıvarı dedı bu catlayabılır bır ıkı güne dedı

Doktordan çıktım beta ve progestan bakalım dedı , progestan ne için bakılıyor bilen varmı birde soldakı yumurta gelısmemıs muhtemelen ona göre hesap yaptım sağda bir yumurta var 19.2 mm cıvarı dedı bu catlayabılır bır ıkı güne dedı
Hamilelik ihtimali varsa progestan yüksek çıkarsa rahim duvarı kalınlaşmış bebeğin tutunması için ortam hazırlanmış oluyor düşük çıkarsada adet geliyor demek canım

Benimde 7 gün vardı dayanamadım baktım sonuç negatif 😃 bence karamsar olma biraz bekleyelim batıı görüp yeniden bakalım kendini çok sitres ediyosun yapma böyle
Ayy canım bu güne kadar hep bekledim..her kes her ay doktora koştu mesela..ben dedim sona kadar denicem..ama umut ediyorum adet olmam.Sende ilk çocukmu canïm?

Olabilir kuzum bence bir sorun yok.

Ayy işte en güzel gelen adet :) Tasarruflu 😂

Adendo ben de aldım hiç düşük geçmişim yok ama yaşımdan çekindim. Aman ne bilim o da beni ürkütüyor birşey yapacakmış gibi geliyor bebişe 😂
Bi sıkıntı yoksa kullanma canım hele bir hamile kalim bırakırım ama adendoyu bitiririm bak ama benim hormonları düzenledi canım menopoz başlangıcı vardı ya geçti. Hayıt macunuda kullandım ben 3 ay önce artık hangisi fayda ettiyse bilemiyorum 😂

X