Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Son adet 7 aralık canım..ama kürtaj olduktan sonra 6 gün önce oluyorum.Eskiden ama aynı günde oluyordum ve ya 1 gün önce
O zaman 6 gün önce olma ihtimalinide göz önünde bulundurursak adetine 3 4 var demektir eger öyleyse gölgen bebek var demek oluyor canım. İnşallah vardır yarın test al hemen tekrar dene bir tık daha belirgin olur

O zaman 6 gün önce olma ihtimalinide göz önünde bulundurursak adetine 3 4 var demektir eger öyleyse gölgen bebek var demek oluyor canım. İnşallah vardır yarın test al hemen tekrar dene bir tık daha belirgin olur
Yaaa öylemi diyorsun..bende yarına randevu aldım doktora aşılamayi diyordum gideyim konuşayım.Testim var evde..ama korkuyorum etmek

Yaaa öylemi diyorsun..bende yarına randevu aldım doktora aşılamayi diyordum gideyim konuşayım.Testim var evde..ama korkuyorum etmek
Canım içimden bir his gebesin diyor bence acele etme aşılama için 3 gün daha sabır et zaten varsa test koyulaşır inşallah vardır ya kürtajdan sonra hemen hamile kalan birilerini görmeye çok ihtiyacım vardı

Yaaa kuzum o zaman gitmeyimmi yarın..Kürtajdan sonra bu ikinci denemem..kanamam çok oldu benim..bir türlü kendime gelemedim..bende senin gibiyim..hep kürtajdan sonra hamile kalan mesajlar bana umut veriyorAyy İn şa Allah öyledir ya..bende testi atdım kenara..neqatif diye

Canım bence gitme yarın az daha sabır et bekle sanki bir gölgelik var gibi geliyor bana inşallah vardır Çarşamba günü testi tekrar et sabah ilk idrarla varsa zaten koyulaşması lazım

Bende bugün başladım folik asite bide demir ilaci vardı doktor bakalim ins kısa zamanda olur eşim aslında doktora gitme taraftarı ama bence gerek yok şimdilik

Kizlar ben laboquik miydi o markadan ovülasyon testi siparişi verdim 30 lu. Daha önce hiç kullanmadım. İlk ne zaman test yapmaya başlamam gerek? Garanti olsun diye artimed ovulasyon testi de sipariş verdim 10 lu. Şimdi adetimin birinci günündeyim. Biter bitmez başlayacak miyim

Adetin bitince başla yumurtlama ve catlama görünceye kadr hergun ayni saatlerde yapmaya çalış hayırlı olur inşallah

Adetin bitince başla yumurtlama ve catlama görünceye kadr hergun ayni saatlerde yapmaya çalış hayırlı olur inşallah
Amin kuzum. Sabahları mi yapmak lazım akşamları mi. Hani hamilelik testini genelde sabah uyanınca yapmayı öneriyorlar ya. Hormon idrarda sabah daha yoğun oluyor diye

Amin kuzum. Sabahları mi yapmak lazım akşamları mi. Hani hamilelik testini genelde sabah uyanınca yapmayı öneriyorlar ya. Hormon idrarda sabah daha yoğun oluyor diye
Bunda da tam tersi ilk idrar hariç yapabilirsin ama en az 1 saat sıvı almadan yaptiginda daha doğru sonuç alırsın

Canım adetin bittikten sonra testlere başla ilk idrarla yapmıcaksın kesinlikle sonrasındada gün içerisinde hangi saat sana uygunsa yap ben genelde 12 de yapıyordum. Testi yapmadan 2 saat önce sıvı alımını kesmen gerekiyor. Testi hep aynı saatte yapmaya özen göster. T çizgisi c çizgisi ile aynı koyulukta yada c çizgisinden daha koyu olursa yumurtlamış oluyorsun o günü değerlendir yumurtanın çatladığı günüde değerlendir. Yumurtan çatladıktan 10 gün sonra test yapabilirsin gebelik varsa silik pozitif çıkıyor

Catlamadan 10 gün sonra erken gebelik testimi normal gebelik testi mi yapınca çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…