Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ben hala donuyorum. El ayak diz burun nerem varsa üşüyor ama Adana dayız, eve henüz kombi petek çekilmedi. Kendinden bir ince soğuk oluyor ona bağlıyorum.amaa hani öyle yandım çok sıcak hiç olmadi bende bir de ilk silik çizgiyi gördüğüm akşam sesim grip olacak gibi çıkıyordu
Gebeliği taze öğrenen hamişler biraz önce erken gebelik belirtileri arasında ayak üşümesi okudum bu doğru mu sjjdjsjs

Kuzum şimdi anladım mesajını 6 gün önce konusunda..Kürtajdan sonraki ilk normal adetim 6 gün önce oldu..bu ikinci denemem..bilmiyorum bu nasıl olucak canım

Canımcım aldın mı randevu ne zaman doktora gideceksin

Olabilir cnm takıp et ateşini biliyorsun şüpheli yükselişin ardından 3 yüksek ateş ister.
Canımcım aldın mı randevu ne zaman doktora gideceksin
Canım sıpa daha çok minik hesap ediyorum öğrendiğimde 50lerdeydi. İkiye katlayarak gidecek ya. Çarşamba bir kan versem dedim. Ona göre önümüzdeki hafta içine bir randevu alirim. Kese görmeye giderim direkt diye İnşaallah

Çok sağol canım açıklaman için o zaman o akıntım başladığında üst üste ilişki olmalı değil mi ovulasyon da pik olmuş oluyor yani?
O akıntı başladığında bence üst üste ilişki olmasına gerek yok sperm zaten iki üç gün yaşıyor diyelim bugün akıntı geldi bugün ilişki olur yarını boş bırakırım sonraki gün bir daha ilişki olur

İnşallah canım, haftaya 6. Hafta oluyor dimi, inşallah hem kese görüp hem de kalp atışı duyarsınız

Yumurtlama için mi 3 gün yüksek ateş lazım canım. Bu ay gebelik için çalışmıyoruz keyfimize bakıyoruz eğer yumurtlama günüm değiştiyse çok daha önce regl olcam sanırım

Evet sen ateslerini girdikçe fertility sana çizgiyi çeker zaten. Eğer yum olduysa o çizginin öncesine göre daha yüksek seyreder ateşlerin. Çünkü luteal fazda yani yum sonrasi adete kadar olan donemde, östrojen ve progesteron salgilanmaya başlıyor.eğer yum dollendiyse tutunsun diye. Bu otomatik her ay olan birşey aslında. Yok böyle bir şey olmadıysa o hormonlar adete yakın geri düşüyor ateş de düşüyor ve adet geliyor hepsi bu
Yumurtlama için mi 3 gün yüksek ateş lazım canım. Bu ay gebelik için çalışmıyoruz keyfimize bakıyoruz eğer yumurtlama günüm değiştiyse çok daha önce regl olcam sanırım

Çok zor kuzu. Yarın 5. Haftaya başlayacak inşallah minnoş haftaya salı 6. Haftaya başlıyor daha. Bana kalırsa o bile erken de. Geç de gitmeyim belki bir ilaç bişey uygun gorur ne bilim. En azından kesemizi görürüz beta baya yükseliyor çünkü o zamana
İnşallah canım, haftaya 6. Hafta oluyor dimi, inşallah hem kese görüp hem de kalp atışı duyarsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…