Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kizlar sabah kan verdim 2.40 cikti adetime 5 gun var sizce yukselir mi😞
Yükselebilir canım bende de olmuştu ilk hamileliğimde ama o kimyasal olmuştu geçen ay biri daha böyle yazmıştı sonra yükseldi hamile iki üç gün sonra yine ver varsa çıkar hatta bekleyebilirsen 4gün bekle

Yükselebilir canım bende de olmuştu ilk hamileliğimde ama o kimyasal olmuştu geçen ay biri daha böyle yazmıştı sonra yükseldi hamile iki üç gün sonra yine ver varsa çıkar hatta bekleyebilirsen 4gün

Yükselebilir canım bende de olmuştu ilk hamileliğimde ama o kimyasal olmuştu geçen ay biri daha böyle yazmıştı sonra yükseldi hamile iki üç gün sonra yine ver varsa çıkar hatta bekleyebilirsen 4gün bekle
Cuma günü vereyim diyorum

Evvet kuzular 3 arkadasım cok övdü bu testı hepsi bunla hamıle kalmıs.aldım bakalım bende haydıı hayırlısıııı🐥🐥🐥🐥bunda koyu çift çizgiyi görünce 3 gün hergün atraksıyon olmalıymıs.bu aydan umutluyum🌸🌸 @TASUU pozitifbiri pozitifbiri Mervenur277 Mervenur277
Evet canım çok denk geldim bende buna😍tabiki geçen aydan daha enerjik bir şekilde devammbize ve isteyen herkese uğurlu gelsin bu ay 😘

Aa kuzum aldım artık ınsallah oyle gelmez..ıade ederım artık oyle gelırse

savascii savascii kuzum inş adet olmazsın🙏😊ama olursanda beraber yaparız o zaman🥰
Ay inşallah olurum yetti gari😂 36. Günüm geldiğinde sen nerdeydin diye ağıt yakmama az kaldı 🤭

Yok o dün gece yaptığım bu sabah yaptığım t çizgi daha da kırmızı 🥰😍 dün zaten pazardı evdeydik akşam üzeri5 gibi değerlendirdik bugünde kısmetse inş değerlendircez taze tAze :) dünkü de daha 24 saat olmadığı için gün içinde çatlarsa hazır bekliyor 😂
Ya görmedim ben paylaştın mı bir bakayım bakayım. Havuç ye şimdi bol bol çatlaması için 😍 vurduğunuz gol olsun aşko😂 bol şans🌸😂😍

Haklısın ben de öyle çok merak da ediyorum 😁 bu gece altın vuruş yapacagız gibi hissediyorum had bakalım kolay gelsin hepimize ahaajjajajaj aynen ya iosta yok uygulama ben de bakmıştım

Dünden beri 10u geçti yediğim havuç sayısı. İçim dışım havuç oldu hayatımda bu kadar havuç yememişimdir 😂 Papatyamaviss Papatyamaviss
Ay bende dün gece yatarken yıne 4 tane yedım gündüz yedım kıtlayıp duruyorum resmen 😂😂😂😂🥕🥕🥕🥕 ınşallah bu akşam o akşamdır yarın ateşler yukselır veee ınmezz

X