Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ben bugüne çarpı atarım yine bir gün boşluk bırakırım bence sen de öyle yap ama yine de tabloya göre bakalım
He ya hangi ara konuştunuz bu muhabbeti ben kaçırmışım
Bugun kesın kesın olmalı yanı yarında duruma göre bı gün boşluk bırakırım olmadı kacırmak ıstemıyorum okadar büyüsün dıye bekledım yumos pozitifbiri bazıları gibi tek kursunla bitmiyor işimiz napalım bu arada evet reklamlardan gidesim geliyor app baktım ama ıosta yok galıba androıde vardı

Onu da kullanıyorum canm ama onu bu ay ilk kez kullandım ve yanlış seçti ovulasyonu zaten
Ama senin diğerinde de 10. Gün daha yakın göründü yumurtlamaya. Çünkü en düşük ateşten sonra üç yüksek ateş olursa çizgiyi oraya çekiyor 10-11 gibi yumurtlama olmuş olabilir

Haklısın ben de öyle çok merak da ediyorum bu gece altın vuruş yapacagız gibi hissediyorum had bakalım kolay gelsin hepimize ahaajjajajaj aynen ya iosta yok uygulama ben de bakmıştım

Ama senin diğerinde de 10. Gün daha yakın göründü yumurtlamaya. Çünkü en düşük ateşten sonra üç yüksek ateş olursa çizgiyi oraya çekiyor 10-11 gibi yumurtlama olmuş olabilir
Sanmiyorum çünkü geç yumurtlama oluyor genellikle bende. 35 günde bir oluyorum o da 20. Ya da 21. Güne denk geliyor bakalım bu hafta ne çıkacak t

Hala bu mantıkta insanlar varmı ya gerçekten ben şok bilmiyor ki baba en çok o iki kızından hayır gelecek
Arkadaşlar Müge bağırıyor kadınlardan ne istiyorsunuz erkek çocuğunu siz belirliyorsunuz sizin xkromozumundan haberiniz var mı diye inşallah kaynanan izliyordur canım

Eklentiler

• 19EA0E87-E076-4437-81DF-7A0B07B19D11.jpeg
    121,8 KB · Görüntüleme: 36
Yeşilli olan yer muhtemel yumurtlama dönemi mi? bu uygulama yı anlayamadım tam, ama daha olmamış gibi yumurtlama.Eğer öyleyse yarın öbür gün bi düşüp yükselir yeniden her türlü bekleyeceğiz
Bende ilk kez kullanıyorum uygulamayı bende tam anlamayamadim bakalım bu hafta sıcaklık artcsk mi

Sanmiyorum çünkü geç yumurtlama oluyor genellikle bende. 35 günde bir oluyorum o da 20. Ya da 21. Güne denk geliyor bakalım bu hafta ne çıkacak t
İşte döngün ve adet ateşin ve yumurtlamadan sonraki ateşin ne olduğunu bilmek de önemli bu yüzden adete kadar ölçmeye devam edelim illa ki bir yerden işaret verecek canım

İosta da vardı canım bence kk yazı paylaşmıştı altlarda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…