Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kuzu bak gördün mü hem ateşim düştü bugün hem de ovülasyon zirve yaptı :) t çizgisi kıpkırmızı çatlayacağım diye bağırıyor
Ovu testini gördüm sanki yorum yapmıştım diye hatırlıyorum değerlendirmeler gelsin bugünleri kaçırma kuzummm

Ovu testini gördüm sanki yorum yapmıştım diye hatırlıyorum değerlendirmeler gelsin bugünleri kaçırma kuzummm
Yok o dün gece yaptığım bu sabah yaptığım t çizgi daha da kırmızı dün zaten pazardı evdeydik akşam üzeri5 gibi değerlendirdik bugünde kısmetse inş değerlendircez taze tAze :) dünkü de daha 24 saat olmadığı için gün içinde çatlarsa hazır bekliyor

Evvet kuzular 3 arkadasım cok övdü bu testı hepsi bunla hamıle kalmıs.aldım bakalım bende haydıı hayırlısııııbunda koyu çift çizgiyi görünce 3 gün hergün atraksıyon olmalıymıs.bu aydan umutluyum T TASUU pozitifbiri Mervenur277

Eklentiler

• 1BE87528-DB25-4987-BCC6-409AE93EB3D0.jpeg
    58,8 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar kasım ayından geliyorum bi bakar mısınız teste sabah yaptım 2 saat sonra baktım gölge gibi kuruma çizgisi mi ?
Çok belli inşallah kuruma çizgisi değildir ilk 10-15dk önemli o zamanlarda da hafif varmıydı yoksa bembeyaz mıydı su damlattın mı üstüne biraz öylede anlayabilirsin diyorlar

Bunu internetten alma innovita gelmiyor arsima diye geliyor ben iki ay buradan aldım arsima geldi hep canım

Adet olursam bende aldım yapıcam canım beraber başlarız ben bununla daha önce hamile kalmıştım ilk kullanmada inşallah yine aynısı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…