Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlar bu kadınlar kulübünün app programı yok mu ya? Ben mi bulamadım google play'de.. internetten girmek zor oluyor.
Internetten girdiğinde sol alt köşede kadınlar klubu uygulamasını kuryazıyor, kurulum butonu var ona tıkla. Telefona yükleniyor uygulama olarak. Ben de tam şimdi yaptım bunu, daha guzel oldu. Yorum yaptığın konulara ulaşmak vs daha kolay

Eee ne oldu şimdi? Daha çatlamadı bence. İstediğim şekilde yükseliş olmadı çünkü. Nanay 😁 pozitifbiri pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss

Eklentiler

• 3BF282D5-535A-4F65-A8D7-F15EB84F4852.jpeg
    3BF282D5-535A-4F65-A8D7-F15EB84F4852.jpeg
    158,9 KB · Görüntüleme: 27
Internetten girdiğinde sol alt köşede kadınlar klubu uygulamasını kuryazıyor, kurulum butonu var ona tıkla. Telefona yükleniyor uygulama olarak. Ben de tam şimdi yaptım bunu, daha guzel oldu. Yorum yaptığın konulara ulaşmak vs daha kolay
Teşekkür ettim canım yükledim iyi oldu valla kolaymış böyle.

Regle 8-9 gün kala yumurtlama oldu yine değerlendirdik tabi çatlama anını yakalayamadım ama gün aşırı değerlendirme oldu,eğer inşallah olmuşsa gebelik şu an daha çok erken belirti olması için bakalım regl gecikmesi yaşarsam belki test yaparım.Yumurtlama geç olduğu için regl de otomatik olarak gecikedebilir boş yere heyecan da yapmak istemiyorum.Gebelik olmamışsa inşallah bat çok gecikmeden gelir regl 2. Gün doktorum çağırdı klomen başlayacağım inşallah gerek kalmaz ama 🤲😍 X xname
Anladim canim insallah vardır ya olmasini cok isterim gerek kalmaz doktora gitmene 🤗 ben de birsey yok carsamba asil gunum aslinda tesr yapsam mi acaba diye dusunuyorum bilemiuorum kafamda sorular 😂

Bu "luteal line" neydi ya? Neden çiGi yaptı oraya? Bir de dün akşam sağ yumurtalık tarafımda çok ağrı vardı. Yumurtluyo gibi. "Acaba yerleşme midir?" diye düşünmeden edemiyorum :) Yurtdışına çıkıyoruz bugün 3 4 gün yoğun bir tempo olacal sorun olmaz inşallah

Eklentiler

• Screenshot_20221128-060403_FF App.jpg
    Screenshot_20221128-060403_FF App.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 33
Bu "luteal line" neydi ya? Neden çiGi yaptı oraya? Bir de dün akşam sağ yumurtalık tarafımda çok ağrı vardı. Yumurtluyo gibi. "Acaba yerleşme midir?" diye düşünmeden edemiyorum :) Yurtdışına çıkıyoruz bugün 3 4 gün yoğun bir tempo olacal sorun olmaz inşallah
Luteal line, yumurtlama sonrası olan süreç. Yumurtlamadan sonra 5. Gündesin sanırım tablo öyle gösteriyor. Yerleşme düşüşü (ateşte düşme) yaşamış olabilirsin inşallah 🤩
16. Gün yumurtan çatlamış canım

X