Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Aralık ayı bize uğurlu gelecek inanıyorum ben.🥰 Bide şu stres yapmayın kafadan atınca oluyor olayına asla inanmıyorum bizim 1 senedir olmuyordu neredeyse. Gebe kaldığım ay ovülasyon testide yaptığım için daha çok strese girmiştim stresten ağladığım olmuştu ya tutmadıysa diye🤦 ama o ay hamile kalmıştım yani
Stres yapmamak imkânsız gibi bir şey yani en azından akıldan atmak çok zor, biz bu ay kafamız dağılsın hiçbir şey düşünmeyelim diye tatile gittik güya ama nereye baksak bebek çocuk nereye baksak buraya çocukla da gelelim şöyle yaparız böyle yaparız diye konuşuyoruz bir baktık ki 😄😄😄 sil baştan filminde olduğu gibi kafamızın içinden silmeleri lazım ki anca 🤣💙💙💙

Stres yapmamak imkânsız gibi bir şey yani en azından akıldan atmak çok zor, biz bu ay kafamız dağılsın hiçbir şey düşünmeyelim diye tatile gittik güya ama nereye baksak bebek çocuk nereye baksak buraya çocukla da gelelim şöyle yaparız böyle yaparız diye konuşuyoruz bir baktık ki 😄😄😄 sil baştan filminde olduğu gibi kafamızın içinden silmeleri lazım ki anca 🤣💙💙💙
Ahahaha😂😂😂 bende o ay eşime diyodum ki stresten dolayı olmuyormuş gel bir kış tatili yapalım bebekte gitti tatilde yalan oldu dımdızlak kaldım 🤦😅

Ahahaha😂😂😂 bende o ay eşime diyodum ki stresten dolayı olmuyormuş gel bir kış tatili yapalım bebekte gitti tatilde yalan oldu dımdızlak kaldım 🤦😅

Ya bak hiç uzulme ben canlı örneğim gitsen de kafadan atamiyorsun 🤣 sözleşmiş gibi dünyanın bütün bebekli aileleri doluşmuştu resmen evde en azından o kadar bebeğe maruz kalmiyordum yeminle tatilde daha çok düşündük bebek işini 😄😄😄

biz boşuna bir boş bir dolu gidiyorduk bu ay yumurtlamada boş yok 😍 ay öyle diyorum inşaallah bi kaza bela vermezse tabi
Bu ay vereceğiz güzel haberleri canım inşallah hazır ol, duracell ayicigi gibi durmak yok bu ay 🤣🤣🤣🤣😄

Ya bak hiç uzulme ben canlı örneğim gitsen de kafadan atamiyorsun 🤣 sözleşmiş gibi dünyanın bütün bebekli aileleri doluşmuştu resmen evde en azından o kadar bebeğe maruz kalmiyordum yeminle tatilde daha çok düşündük bebek işini 😄😄😄
Ya benim amaç tatili aradan çıkartmaktı neyse bakalım yine eşimi kafalarsam inşallah bi tatil planım var😅😂😂 sonuçta strestende olmuyor olabilir😜🤫

Ya benim amaç tatili aradan çıkartmaktı neyse bakalım yine eşimi kafalarsam inşallah bi tatil planım var😅😂😂 sonuçta strestende olmuyor olabilir😜🤫
Yani tabi onlar öyle bilsin canım 🤣🤣🤣 benim eşim de habire iyi geldi değil mi ya falan diyor 😄😄 geldi ama yine strese girebilirim malum bebek için uğraşıyoruz, bebek olsa bile bu sefer de sağlıklı mı falan diye strese gireceğim biliyorsun diyorum şu suratla bakarak 🥺🥺🥺🥺
Ya onun babası var burada annesinin strese girmesine izin vermez hiç diyor hahahahah🤣🤣🤣
Yeni tatillerin yolu her zaman itina ile hazırlanır çünkü neden olmasın 😄😄😄😄

Yani tabi onlar öyle bilsin canım 🤣🤣🤣 benim eşim de habire iyi geldi değil mi ya falan diyor 😄😄 geldi ama yine strese girebilirim malum bebek için uğraşıyoruz, bebek olsa bile bu sefer de sağlıklı mı falan diye strese gireceğim biliyorsun diyorum şu suratla bakarak 🥺🥺🥺🥺
Ya onun babası var burada annesinin strese girmesine izin vermez hiç diyor hahahahah🤣🤣🤣
Yeni tatillerin yolu her zaman itina ile hazırlanır çünkü neden olmasın 😄😄😄😄
😂😂😂😂 Yaaa valla bu süreçler hem çok yıpratıcı hem çok tuhaf. Eskiden insanlar patır patır doğuruyormuş ne güzel bizde 1 tane için napaçağımızı şaşırıyoruz. Siz ne zamandır düşünüyorsunuz bebiş😍

😂😂😂😂 Yaaa valla bu süreçler hem çok yıpratıcı hem çok tuhaf. Eskiden insanlar patır patır doğuruyormuş ne güzel bizde 1 tane için napaçağımızı şaşırıyoruz. Siz ne zamandır düşünüyorsunuz bebiş😍
Değil mi yaa bizim nesil nedense baya tirt çıktı bu konuda 😄😄😄
Kuzum bizim karışık baya. Biz dokuz senelik evliyiz aslında en baştan hiç istemedik çocuk falan gezdik tozduk hayatımızı yaşadık, sonra 2018 yılında haydi bir tane olsa mı dedik korka korka 😄 birkaç ay denedik işte olmadı doktora gittik sorun yok denemeye devam edin dediler ama ben rahatsızlandım maalesef. İyilesmem iki üç sene sürdü. Tam iyileştim dedim o zaman da araya pandemi girmişti ama o yüzden istemedik derken geldik 2022 ye işte arada sma testi sonucu bekledik falan derken şimdi de Ağustos ayından beri istiyoruz diyebilirim ☺️☺️☺️ bu beşinci deneme ayımız olacak.
Siz ne zamandır istiyorsunuz?

BUGDAY ÇİMİ NE AŞKIIM
Aşko bu. Toz halinde bir şey bu her sabah bir tatlı kaşığı suya katıp içiyorum. Instagram da embriyolog İdil Bozkurt var o tavsiye etmişti bunu yumurta kalitesi için ayrıca başka bir sürü şeye de faydası var içiyorum ben de 🙈🙈
images (12).jpeg

ben de bu ay çok değişik bi şekilde adet oldum.normalde karnım ağrıdığı an kanamam başlar.bu ay karın ağrım başladı 1.5 gün boyunca sadece pembe lekelenmem oldu.ertesi gün pembe beyaz bi parça düştü lavaboya ve hiç olmadığım kadar kanamalı bi adet geçirdim.hayatımda ilk defa pedimden dışarı geçmişti kanama ve bu sadece yarım satte oldu.normalde 7 gün sürer adetim lekelenmelerde birlikte.bu ay 3. günden sonra sadece leke geliyo.anlayamıyorum bu değişiklikleri.

Servin hanım (lotus ovulasyon) bunu paylaşmış valla herkes başka şey söylüyor akışına bıraktım ben 🤣

Eklentiler

• D5B3124F-54D2-405B-8138-08B0D35D570B.png
    D5B3124F-54D2-405B-8138-08B0D35D570B.png
    358,9 KB · Görüntüleme: 78
Servin hanım (lotus ovulasyon) bunu paylaşmış valla herkes başka şey söylüyor akışına bıraktım ben 🤣
Bence herkes kendi deneyimine göre ilerlemeli 😄 sık ilişki deneyen olmuyorsa ara vermeyi de bir denesin mesela ya da bizim gibi ara veren sık ilişki denesin gibi deneme yanılma yoluyla bulacağız doğruyu çünkü bunlar çok genel geçer şeyler ama çiftler özelinde hepimizin durumu farklı olabilir. Mesela benim yumurtam çok çabuk gelişiyor ve çatlıyor benim düzenim buna uygun olmalı ama başka birinin yumurtası inatçı ise eşinin de sperm sorunu varsa bu çift mutlaka beklemeli gibi bir tablo çıkıyor ortaya 😄

Regenesis max kullanan var mi Kızlar ya benim doktorum bu takviyeler konusunda hic vermiyor bi şey bi tek z fol folic asitli vitamin yazdı o kadar , demirim biraz düsük bu regenesiste hem balık yağı hem de Demir varmış

X