Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

.

Eklentiler

• 2FF8F6C5-496A-4A38-A943-928054D5A068.png
    2FF8F6C5-496A-4A38-A943-928054D5A068.png
    169,3 KB · Görüntüleme: 47
İlk dönemlerde takip etdim ovu testlerle..ama bana göre yalnış onlar..başıma geldi bir defa gitdim doktora doktor dedi yumurtan çatlamamış..ama test çatladığinı göstermişti..o zamandan bıraktım ben.3 2 3 2 ilişkiye girdim ve hamile kaldım..tabi mfk ürünlerıni kullanıyorum..yürüyüş akşamlar yapmak..bol yeşıllik salatalar..eşime her akşam havuç..çerezler..Bitter çıkolata.Çips..kola ve ya hamburger döner bu gibilerden uzak oluyoruz.Kabak çekirdeği rahim için çok iyi.Benimki bu kadar))
Ben testlerle takip etmek istemiyorum gün aşırı gidiyoruz ama azonce de birgebeningunlugu de gün aşırı ilişki sperm yavaşlatıyor olaca varsada olmaz gibi bisi dendi ama doktorlar da gün aşırı öneriyor beynim yandı sizin yaptınız 3 2 nasıl oluyor

ya nasıl oldu bana anlatırmısınız sanırım bende kımyasal gecırıyorum
Çok geçmiş olsun. Geçen hafta pazartesi günü reglim 1 gün geciktikten sonra kan testi 14 çıkmıştı. Perşembe günü çok az bi kanama görünce sağlık ocağına gittim onlar da acile yönlendirdiler. Beta 11e düşmüştü. Adet gördüğümü söylediler. İlk 3 gün kanamam çok şiddetli oldu sonra azalarak bitti. Bi kaç gün sonra tekrar betaya bakıldı 1e düşmüştü. Tekrar gebelik için beklemeye gerek yokmuş. Kısa da olsa gebelik duygusu bambaşkaydı Allah isteyen herkese nasip etsin

Kızlar valla ben hamile kaldığım ay ovülasyon testi ayağına 2 günde 1 ilişki yaşadık yumurtlama ve çatlamada ise her gün oldu o ay hamile kaldım 😂😂 keramet sık yapmakta herhalde. Şimdi hayırlısı ile bir adet görürsem yine aynı yolları deneyeceğim 🤭 bide eşimle farklı illerdeyiz aramızdı 100 km mesafe var artık 2 günde bir gider geliriz napalım 😂😂
Ayyy harika gerçekten motive ediyor bunlar 😍😍 yani ilişkide önemli sonuçta ve sık sık yapılabiliyor ara vermek zor olurdu bize dur yapmayalım diyemem 😆🤣😂 bu sefer cocuk icin mi kullancan beni diyebilir

Ben testlerle takip etmek istemiyorum gün aşırı gidiyoruz ama azonce de birgebeningunlugu de gün aşırı ilişki sperm yavaşlatıyor olaca varsada olmaz gibi bisi dendi ama doktorlar da gün aşırı öneriyor beynim yandı sizin yaptınız 3 2 nasıl oluyor
Ona bende denk geldim biz de sık yapıyoruz sonuçta cinsellik bir tek çocuk icin de değil bu göreve dönüşmemeli akışta olmalıyız kafaya takmadan yapılmalı mfk bana mantıklı geldi doktor ne zaman canınız isterse yapın kurallı değil demiş

Adet bitiyor ve yarın ilişki mesela ayın 1 adet bitdi..2 ilişki sonra 5 sonra 7 sonra 10 sonra 12.21 gün değerlendirmek..ben öyle hamile kaldım

Çok geçmiş olsun. Geçen hafta pazartesi günü reglim 1 gün geciktikten sonra kan testi 14 çıkmıştı. Perşembe günü çok az bi kanama görünce sağlık ocağına gittim onlar da acile yönlendirdiler. Beta 11e düşmüştü. Adet gördüğümü söylediler. İlk 3 gün kanamam çok şiddetli oldu sonra azalarak bitti. Bi kaç gün sonra tekrar betaya bakıldı 1e düşmüştü. Tekrar gebelik için beklemeye gerek yokmuş. Kısa da olsa gebelik duygusu bambaşkaydı Allah isteyen herkese nasip etsin
bende suan aynı seylerı yasıyorum adet sonrası 4.gunum henuz kanamam baslamadı 22 17 olarak cıktı degerlerım ve hala henuz tam dusmedı sanırım , testler sılık hala bugun cok agrım var ama gıdecek sanırım artık

bende suan aynı seylerı yasıyorum adet sonrası 4.gunum henuz kanamam baslamadı 22 17 olarak cıktı degerlerım ve hala henuz tam dusmedı sanırım , testler sılık hala bugun cok agrım var ama gıdecek sanırım artık
Benim de karın ve bel ağrım çok fazlaydı regl döneminde bel ağrısı hiç yaşamam. Allah şifa versin moralinizi yüksek tutun herşey nasip. İnşallah bi sonrasında sağlıklı gebelikler yaşarız

Bende pco var yaklaşık bir aydır abur cuburu kesip havuç yemeye başladım sevdiğim için her gün iki havuc yedim yumurta kalitem artmış bilginiz olsun havuç yiyin sürekli 🥕

Eki Görüntüle 3159460

Ateş takıbı yapmak isteyenler için bunu buraya bırakayım

Hoşgeldiniz Hanımlar :KK52:

*Yumurtlamadan en az 10-12 gün geçmeden test yapmıyoruz.Herkes gruba girdiğinde bunu okusun ve kendine, duygularına hakim olsun :KK20: :KK70:

:KK200:Geç olsun Güç olmasın diyerek bu ayı ben açmak istedim :KK200:

Anne Adaylarımız 🍀🍀🍀
SAT
BAT
DURUM 🍀🍀🍀
Bearhug Bearhug
9 Kasım
5 Aralık
:KK60: :dua:
@maman
5 Aralık

@smgsmgsmg

8 Kasım
7 Aralık

@trkn0709

6 Kasım
4 Aralık:KK60: :dua:

savascii savascii

22 Kasım
20 Aralık

@Mevsimlisan

11 Kasım​
3 Aralık​

@melegim can​

31 Kasım​
1 Aralık​
@1ebe:KK60: :dua:
knickerbockerbande:KK60: :dua:
@fatsek
9 Kasım​
6 Aralık​
@Ihlamurseven:KK60: :dua:
@bebekheyecani
8 Kasım​
3 Aralık​
@knickerbockerbande
11 Aralık​

@ B Buffalosos

@beyons
1 Aralık​
@pozitifbiri:KK60: :dua:
Hayırlı olsun efendim benide ekleyin 5 Aralık 🙋🏻‍♀️ gerci bu ay hamile kalmayacağım neredeyse kesin ama maksat sohbet muhabbet olsu 😁

Hemen yarın başlayabilirsin canım , ben hala ölçüyorum düşmeye başlayınca sizinlede paylaşırım
Tamam canım teşekkür ederim 🥰
Ayyy harika gerçekten motive ediyor bunlar 😍😍 yani ilişkide önemli sonuçta ve sık sık yapılabiliyor ara vermek zor olurdu bize dur yapmayalım diyemem 😆🤣😂 bu sefer cocuk icin mi kullancan beni diyebilir
Biz işten güçten gün aşırı ilişki yaşayamıyorduk normalde. Ovülasyon testide olunca onun gazıyla gün aşırı oldu bi baktım hamileyim 😂😂😂 adamı biraz çocuk için kullanmışım gibi oldu ama napayım şu adetimi hayırlısı ile olursam yine 1 gün değil 1 gün ilişki denicem

X