Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızlarım ben dün yumurtlama sanıyordum en alttakini az önce yaptım sanırım bugün dimi.9 Kasım regl başlama tarihim 14 kasımda rahim filmi çekildim üç ay üst üste klomen kullandım bu ay kullanmadım normalde klomen 12 .nci gün falan yumurtluyordum.bu sefer 18 i buldu bnde korkmuştum yumurtlama olmıcak diye ama asıl yumurtlama bugğn dimi tecrübeli arkadaşlardan rica ediyorum 🤗
Bence bugun kuzum havuç ye bol bol

Bu ay böyle birşey olmasını isterdim ama eşimde varikosel var sanırım ihtimalimiz çok düşük
Benim eşimde de var ama bir çocuğumuz oldu şimdi ikinciyi istiyoruz yeter ki Allah istesin her şey olur sen hiç canını sıkma öyle düşünme moralinizi yüksek tutun. Bol bol keçiboynuzu özü içir eşine sağlıklı beslenin temiz beslenin. Düzenli egzersiz vitamin takviyesi vs inşallah

Kızlar ff tablomu ekliyorum. Benim yumurtlamayı başka güne çizdi bu ya :) Ovu.ya göre 13.gün pik oldu sonra silikti hep. Ama ff 16ya çizdi.. o ama o günlerde hep silikti. pozitifbiri pozitifbiri Papatyamaviss Papatyamaviss @Deepblues
Tablon gayet güzel. 16. Gün yumurtlamissin ve bundan sonra cizgiden yüksek seyrederse bı 12 -15 gun takip edeceksin umut var bebişim 🥰 ateslerini neden değiştireceksin anlamadım
Kızlar eğer hamileysek yumurtlamadan sonra ateş yükselir mi? Hala çözemedim şu ateş işlerini 🙈
Ateş yumurtlamadan sonra zaten yüksek seyreder. Bat günü düşmezse asıl o zaman ümit var 🥰🥰

Benim eşimde de var ama bir çocuğumuz oldu şimdi ikinciyi istiyoruz yeter ki Allah istesin her şey olur sen hiç canını sıkma öyle düşünme moralinizi yüksek tutun. Bol bol keçiboynuzu özü içir eşine sağlıklı beslenin temiz beslenin. Düzenli egzersiz vitamin takviyesi vs inşallah
Teşekkür ederim Allah ikinciyi de nasip etsin size inşallah😻 illede olsun demiyoruz nasip zaten bir oğlumuz var, ama zaten çocuk için olmasa bile sağlık için ameliyat olması lazım

Kızlar ben çok kötüyüm ağlama krizleri yaşıyorum sürekli hic iyi değilim sürekli ağlıyorum İçli içli ağlayınca ona bisey olmasından da korkuyorum ama çok kötüyüm bütün çocukluk travmalarım ortaya çıktı sürekli ona onu çok seveceğimi söylüyorum küçükken zor bir çocukluk yaşadım hepsi aklıma geliyor kendimi ikna ederken buluyorum sürekli ağlıyorum

Kızlar ben çok kötüyüm ağlama krizleri yaşıyorum sürekli hic iyi değilim sürekli ağlıyorum İçli içli ağlayınca ona bisey olmasından da korkuyorum ama çok kötüyüm bütün çocukluk travmalarım ortaya çıktı sürekli ona onu çok seveceğimi söylüyorum küçükken zor bir çocukluk yaşadım hepsi aklıma geliyor kendimi ikna ederken buluyorum sürekli ağlıyorum
Kıyamam sana ya. Üzülme demek bi çözüm değil biliyorum ama ona ve sana en güzel gelecek şey onun seni sevdiği için sana tutunduğunu düşünmen. Sen tabi ki onu seviyorsun canım benim. Allah ta sana nasip etti. Bi destek almayı düşünebilirsin belki ikiniz için de.

Kuzum benim eşimde de ileri derece tek tarafı varikosel var. Hatta ameliyat olması gerekiyor. Doktor cocugun var mı diye sormuş 2 tane deyince e tamam o zaman ne düşünüyorsun demiş sanki başka olmaz dercesine. Şu an hamileyim 🤭 ve ben tam 5 yıl Yasmin kullandım. 6 ay geçti bırakalı. Olacaksa olur takılma , eğer uzun zaman denedin ,olmazsa git bir sperm testi baktır eşine, o zaman ona göre hareket edersiniz 🤗
Sen benim umudumsun pozitifbiri pozitifbiri 😅😅

Çok normal kuzum ben oğluma oto koltuğu almıştık da , pakedini açarken kemerini kesmiştim 🤣 sonra da 1 saat ağlamıştım ben beceriksizim, paket açamıyorum çocuğa nasıl bakacam diye 🤣🤣🤣 hepsi hormonlardan. Azalacak korkma, dök içini, o korumalı yerde , sen kaygı etme annesi. Sen yaşadın, yaşaman gerekiyordu, bir gün anlayacaksın , hiçbir yaşanan sebepsiz değil. Sen yaralarını bebeginle saracaksin 🥰🥰🥰

Son düzenleme:
Yaaa olabilir tam bilgim yok ama peki sen göbek ağrısı vs yaşıyor musun? Bende de var mıdır acaba. Ya anam aslında hepsi bahane. Şöyle bir düşününce eğer gelecek olan varsa nasipte her türlü geliyor onun yaşayacak ömrü varsa doğacak zaman belli gelecek zaman belli. Buna inanıp kendimizi strese sokmasak keşke ama işte insanız üzülüyoruz 🥲
Benim karın agrım yok ama elleyince yerinde atmıyor düzeltiyorum kendim ama yine sol tarafa düsüyor ve düsünce his ediyorum bazen bende düşünüyorum ne alaka diye rahim ayrı göbek ayrı ama düsükken gebelikte olmaz diyorlar kafam karışıyor haliyle hep bir umut arıyorsun neyim var olmuyor die Rabbım hepimize sifasını versin 🤲❣️

Kızlarım ben dün yumurtlama sanıyordum en alttakini az önce yaptım sanırım bugün dimi.9 Kasım regl başlama tarihim 14 kasımda rahim filmi çekildim üç ay üst üste klomen kullandım bu ay kullanmadım normalde klomen 12 .nci gün falan yumurtluyordum.bu sefer 18 i buldu bnde korkmuştum yumurtlama olmıcak diye ama asıl yumurtlama bugğn dimi tecrübeli arkadaşlardan rica ediyorum 🤗
canım evet Yumrtlama olmuş pik günü :) benimde senin gibi 13-14. Gün yumurtlama oluyor benim hep, bugün de olmadı hala. Hangi marka bu? B393595C-CAC7-4D52-8304-4CD716569BAC.jpeg

X