Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Arkadaşlar biz üç ay eş paketini kullandık üç ay geçti hala bi etkisi olmadı bizdede varikosel vardı ameliyat oldu eşim bir yıl oluyor.naçizane fikrim proxeed plus kullanmalı eşlerimiz biz en çok ondan gördük faydayı sayıyı ileri hızı herşeyi proxeed plus yükseltti bunun yanı sıra keçiboynuzu kaynattım ben eşime ama artık hiç birşey yapmıyorum en son olarak 15 gün önce hsg çekildim ben bıraktım çok yoruldum artık
Mfk bana çok fayda sağladı ben 33-35 günde hatta bazen 37 günde adet oluyordum şimdi 28-30 günde oluyorum. Yumurtlamayı çok net hissediyorum artık ve iki aydır tutuyor ama devamı gelmiyor kimyasal oluyor çok yakında inşallah olacak gibi hissediyorum 🤲🏻 eşim çok kullanmadı yirmi gün kullandı bıraktı onunkini de ben içtim😂 ama dediğine de bir bakıcam inşallah teşekkür ediyorum kuzum. Haklısın insan artık yoruluyor ya

Tablo var mıydı canım😊
Olmaz mı 🤣 F5489761-C621-4C61-A3AC-46C8176F54DA.jpeg

Yumurtlaman oldu mu canım döngün kaç gün?
Yumurtlamam 21 22 Kasım regli dongum 27 28 gün arası oluyor 5 Aralık bat yumurtlama günlerimi değerlendirdim 2 günüde sonra 24 Kasım günü bidaha değerlendirdik test yapmamak için sepetime gebelik testi ekledim 30 kasımda siparis vericem 2 3 gune gelir en azindan test alıp yapmam beklerim gelene kadar günlerde gecmis olur ben cok tez canlıyım ya

Yumurtlamam 21 22 Kasım regli dongum 27 28 gün arası oluyor 5 Aralık bat yumurtlama günlerimi değerlendirdim 2 günüde sonra 24 Kasım günü bidaha değerlendirdik test yapmamak için sepetime gebelik testi ekledim 30 kasımda siparis vericem 2 3 gune gelir en azindan test alıp yapmam beklerim gelene kadar günlerde gecmis olur ben cok tez canlıyım ya
İnş canım hayırlı haberleri alırsın 😇 bende yumurtlamayı bekliyorum bende normalde hep28 günde bir adet olurdum, 2 aydır deniyorum adetim 26 günde bir geldi, bugün Yumrtlama bekliyordum ama olmadı daha bugün13. Gündü yarın ovülasyon yapacağım bakalım 14. Günde olacak mı :)

Mfk bana çok fayda sağladı ben 33-35 günde hatta bazen 37 günde adet oluyordum şimdi 28-30 günde oluyorum. Yumurtlamayı çok net hissediyorum artık ve iki aydır tutuyor ama devamı gelmiyor kimyasal oluyor çok yakında inşallah olacak gibi hissediyorum 🤲🏻 eşim çok kullanmadı yirmi gün kullandı bıraktı onunkini de ben içtim😂 ama dediğine de bir bakıcam inşallah teşekkür ediyorum kuzum. Haklısın insan artık yoruluyor ya
Ben mfk yı daha çok eşim için aldım ama bir sürü hap var diye söylendi yine de bitirttirdim.ama dediğim gibi proxeed plus çok hızlı sayı hareket yükselten bir ilaç bütün Herşeyin toplandığı tek birşey gibi düşünün ama biraz pahalı

Canım mfk dediğin nedir, neler kullanıyorsun ve reçetesiz alınabiliyor mu bilgi verebilir misin detaylı :)

Kızlar ya kürtajdan sonra ki 35. Gündeyim ateşim niye düşmüyor ki adet olayım gittikçe yükseliyor ne oluyor anlamıyorum 😏

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-27-09-41-06-674_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    Screenshot_2022-11-27-09-41-06-674_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 34
Canım mfk dediğin nedir, neler kullanıyorsun ve reçetesiz alınabiliyor mu bilgi verebilir misin detaylı :)
İnstagramda Mehmet Fatih karslı diye kadın doğum uzmanı bir doktor var canım önceden Antakya hastanesinde görev yapıyordu şimdi Ankara’ya geçti kendi kliniğini açtı adam doğal hamile kalabilmeyi savunuyor bunun için metotlar geliştirmiş kendi takviyelerini üretiyor onları satıyor eş paketi var mesela eşinle kullanıyorsun kendisi üç ay kullanım öneriyor üç ay kullanıp bırakıp bekle diyor. Kaç kere tüp bebek denemiş aşılama denemiş ama bir türlü hamile kalamayan nice anne hamile kalıyor. Ben henüz hamile kalamadım iki kere kıyısından döndüm kimyasal ile sonuçlandı ama faydasını çok gördüm adetim düzensizdi düzene girdi geç yumurtlarsın erken olmaya başladı. Zaten hormon tedavisi ilaç falan değiller tamamıyla vitaminler doğurganlığı arttıran vitaminleri bir araya getirmiş tablet şeklinde işte istersen bir bak

X