Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Gecen ay benım oyle oldu bu ay kımyasal gecırdım dıye bıraz şaşırdı vucut

Kuzu kimyasaldan dolayı LH dalgalanması yaşamış olabilirsin muhtemelen adet sonrası daha belirgin ondan çıkmıştır ki kimyasal vs olmasa bile normal zamanda da oluyor o hatta ben bir kere kesin kaçtı yumurtlama diyordum ama yapmaya devam ettim sonradan pik oldu. Geç yumurtlayacaksın sen bu ay muhtemelen ama ovulasyona takılma hiç geçen ay hiç çizgi göremiyorum diye ağlıyordum ben de buralarda sonra bir gün içinde kopkoyu oldu gelir senin yumos da bugün yarın

Papatyamaviss cano duydum ki Sat 24 Kasım boşmuş, koşa koşa geldim
SAT 24 KASIM
BAT 20 ARALIK
Hayırlı uğurlu bir ay olsun herkesler için

Kan testin çıktımı canım bide yumurtlamadan kac gun sonra silik görmüş oldun yada şüpheli iliskiden
Canım kanı hala bekliyorum genel sayimlar çıkalı çok oldu da beta daha çıkmadı.
Sanırım yumurtlamadan 1 hafta sonra başladı bel ağrım kasık ağrım ama adet gibi bekliyordum kızlar da biliyor ya ateşim bile daha bu sabah 36.9 oldu. İlk sayfada tablom var belirtileri yazdım hep altında renkli kısım bakarsan hepsi detaylı. O ilk testi yaptığım gün cildim pırıl pırıl gelmişti. Bir de göğüslerim uzun zamandır böyle agrimiyordu.supheli ilişki 11 ve 18 inde oldu. Ben 23 ünde öğrendim. Yumurtlama 12 siydi hepsi tablomda var kizlar yine belirtileri yazicam takip edersiniz
ilk belirtileri ne zaman hissettiniz çatlamadan kaç gün sonraydı

pozitifbiri fnd_50 Papatyamaviss kızlar benim son 4 gün ateşim sabah 7.30 da 36.8 çıktı. Bu şimdi bu benim adet ateşim mi? Tam vaktinde geldi çok şükür. Bakalım ben de ateşe başlıyorum da keşke buranın video kısmı olsada uygulamayı kullanmayı anlatsanız. Acaba dosya ekleden videoda eklenir mi hayrınızaa bir yapın

Adetin ilk günündeki ateşin adet ateşidir bebiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…