Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Amin canım inşallah gerek kalmadan gelir bebişler, ilişki günlerin iyiydi diye hatırlıyprum bence gün aşırı devam edin ne olur ne olmaz
Evet doğru dedin bundan sonra da gün aşırı devam edeyim. Bu sabah ateş yükseldi şükür. Değişik bir ateş tablom oldu bu ay

Eklentiler

• Screenshot_20221124-162848_FF App.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 34
Ya canım benimde 11. Gün bugün,18 kasımda bitti 20 kasımda başladım ovülasyona ama ilk yaptığın gün daha koyuydu acaba ben bittiği gibi yumurtlama yaşadım mı diye şüpheleniyorum bugünde hafif öksürüğüm var öksürdükçe sağ kasığımda batma yaşıyorum, ya yumurta oluşacak ondan ağrım var ama hiç böyle bi yumurtlama ağrısı çekmezdim. Ateşimde çıkıyor yumurtlama ateşi sanırım bu

yumurtlaman olmus uc gun ard arda atesın yuksek cıkarsa , muhtemelen gunde bır test yaptgın ıcın pıkı goremedın . 10.gın yumurtan pık olmus 11.gün catlamıs canım benım . ben gece ay cunku yumurta yaklastıgı gunlerde ıkı tane yaptım oglen aksam olmak uzere sabah yaptım. sabah koyu cıktı aksam koyu cıktı ertesı sabah sılık cıktı aksamkı testı yapmasaydım nalamazdım muhtemelen

Canım bisey sorcam simdi sabah uyanınca ates olcuyoruz ya hic merak edip gün içinde de olcuyormusun arada çok fark çıkıyormu ben şimdi öylesine ölceyim dedim baya fark çıktı da normalmi

Canım bisey sorcam simdi sabah uyanınca ates olcuyoruz ya hic merak edip gün içinde de olcuyormusun arada çok fark çıkıyormu ben şimdi öylesine ölceyim dedim baya fark çıktı da normalmi
Tabıkıde normal çıkar o ankı halıne koşturmaca dışarının sıcaklığı yedıgın ıctıgın

Ama t çizgisi hiç koyu çizgi görmedi ki, hep silikti ben bu işte. Bişi anlamadım bu ay innovita daha netti bu böyle çıkıyor hep. Dün pik mi olmuş yani dün ilişki yapmıştım ama ben hala yumurtlama olmadı diye düşünüyorum kuzum

Bide akıntım yeni yeni çoğaldı bugün var şeffaf akıntım dün biraz az geliyordu anlamadım çok değişik ya ben de senin gibi yumurtlamaya yakın hafif daha belirgin olurdu innovita yaklaştığını anlardım bu gebenin günlüğündeki testten bişi anlamadım

Tabıkıde normal çıkar o ankı halıne koşturmaca dışarının sıcaklığı yedıgın ıctı
Yumurtlamayı gördügünüz zaman günde 3 tane havuş yerseniz yumurtanın çatlamasına yardımcı olurmuş kızlar birgebenin günlügünde okudum

Canım bir boş bir dolu yeterli birde 3 tane havuç ye hemen yumurtayı çatlatıyormuş

testte bi sıkıntı olabilir belki

Atesın düşmezse gerceklesmıstır demekte ama düşerse yanlış alarm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…