Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Pik tabiiiii bugün full aksiyon sakın kaçırmayın bugünü yarını değerlendirin mutlaka

Ben de ilk kez böyle gördüm şoktayım
Sonra da kendi kendime güldüm demek gebelik testini pozitif görsem kalbim dayanmayacak benim sen bu hayıt çayını bilir misin bırakmam mı gerekiyor kuzum
Kendim hiç denemedim kuzumm ama burada okuduğum kadarıyla bırakılması gerekiyor sanırım artık

Ateş ölçer dil altı olmak zorunda mı kuzu çünkü bende elektronikler varya alnına ya da bileğine tutup bakıyorsun ondan var o olur mu
Evet zorunda cnm malesef diğerlerinde geçerli sonuçlar alınamıyor.
Hemen bakıyorum Cam kenarı manzaralı havadar rahat koltuklu bir yer seçeceğim size

Canım beniimki de çucuk ateş ölçer zaten, koltuk altından ölçülenlerden yani.. Dil altından ölçüyorum bende gep. Sonun da bu sabah 36.7 çıktı yükseldi sonunda. Ama dün akşam yine lh yaptım silikti. Dediğiniz link olayını anlamadım ama yaparız :) İnş. hiçbirimiz gelecek ay buna mecbur kalmayız o ayrı :)

Elimden geleni yapıcam canım. çok doğru diyorsun kesinlikle en önemli nokta kafada bitiyor stres yapmamak lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…