Gebeliğe Hazırlık Anne olmak istiyorum hemde cok

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aslinda uc dort ay oncesinde doktora gitmistim bana Folibol du galiba yazmisti bi tane onu kullandim . Gecen bi yere gittik yine muayene olmaya. O da baska yazdi INOFOLIC COMBI tablet almadim daha onu da siz kullanıyor musuniz ?
İçeriği ne folik asit değil mi doğurganlığı arttıroyomuş hem bebişin omirilik gelişimine hemde zekasına iyiymiş zaten zeka geni anneden alınıyomuş yaşadı çocukşarımız🤣

İçeriği ne folik asit değil mi doğurganlığı arttıroyomuş hem bebişin omirilik gelişimine hemde zekasına iyiymiş zaten zeka geni anneden alınıyomuş yaşadı çocukşarımız🤣

Yumurtayi daha kaliteli yapiyormus seker seviyesini mi ne duzenliyormis 🤣 pazartesi aldircm esim beye 🤣vallaha babasinin ailesinin tarafina cekmesin de zekalari baska bisey istemem :KK66:))

Yumurtayi daha kaliteli yapiyormus seker seviyesini mi ne duzenliyormis 🤣 pazartesi aldircm esim beye 🤣vallaha babasinin ailesinin tarafina cekmesin de zekalari baska bisey istemem :KK66:))
Birde para harcama kısmı anneye çekermiş eşimde dr bende de uyuyor😁yüzü benzesin huylarınıda benden alsın🤩

Saglikli olsunlar da ya her ikimize de benzesinler 🤣
Ne garip daha hamile bile kalamadan hayal kuruyoruz hamile kalsak herhalde gönderceğimiz okulları bile düşünürüz bu atafa meryem suresini okumakta çok hayırlıymış evlat sahibi olmak isteyenlerdr

Surekli kullanilmasi gereken bisey mi ya bu folik asitler
Hergün alınmalıymış aslında tam kan tahlili ve tiroid vs baktırıp olumsuzlukları gidermek gerekiyomuş dişlerimin bile kontrolunu sagladım sonrasında sıkıntı olmasın diye

Varikosel cikti . Sperm sayisinda ve kalitesinde dusuk vardi. Ameliyattan sonra iyilesme surecinde su an 7 ay oldu ameliyat olali . Biz de daha bekliyoruz
Hareketsizlik yüzde kaç? Benim eşimde de vardı varikosel iki kez hamile kaldım ilki düştü ikincide kavuştuk şükür darısı başınıza insaalh

Ne garip daha hamile bile kalamadan hayal kuruyoruz hamile kalsak herhalde gönderceğimiz okulları bile düşünürüz bu atafa meryem suresini okumakta çok hayırlıymış evlat sahibi olmak isteyenlerdr

Gercekten de ya olsa neler olur neler cocuklarimiz cok sansli cunku gercekten kiymetlerino bilicez çünkü 🤣🤣🤣ooyyyy annneee guuuuuubbaaaannnn 😍😍gelin artik yaaaa :)) meryem suresi evet bi de yusuf suresi de faydaliymis

Hergün alınmalıymış aslında tam kan tahlili ve tiroid vs baktırıp olumsuzlukları gidermek gerekiyomuş dişlerimin bile kontrolunu sagladım sonrasında sıkıntı olmasın diye

Insallah bi sikinti olmaz ya hani kendimi de cok ilaclara falan baglamak istemiyorum. Herseye ilac ilac ilac sevmiyorum . Ama evlat icin deger

Hareketsizlik yüzde kaç? Benim eşimde de vardı varikosel iki kez hamile kaldım ilki düştü ikincide kavuştuk şükür darısı başınıza insaalh
Insallahhhh dua eden agziniz bal yesin :) ♡ su an bilemiyorum aklimda degil ameliyattan sonra yukselmisti ama bilmiyorum belki keciboynuzu ozu nu yediriyordum belki ondan da bi an duzelmis olabilir

Insallah bi sikinti olmaz ya hani kendimi de cok ilaclara falan baglamak istemiyorum. Herseye ilac ilac ilac sevmiyorum . Ama evlat icin deger
Her ilacı almak tabiki doğru değil sadece anlatmak istediğim tiroid varsa bebekte allah korusun otizm olma riski artarmış,hamile kalıbmadı daha zor oluyor.Yoksa vitamin eksikse doğal yollarla karşılama tataftarıyım.Hoş o kadar dikkat ettim düşük oldu rabbim ne yazdıysa ben tevekkül ettim içim rahat

Her ilacı almak tabiki doğru değil sadece anlatmak istediğim tiroid varsa bebekte allah korusun otizm olma riski artarmış,hamile kalıbmadı daha zor oluyor.Yoksa vitamin eksikse doğal yollarla karşılama tataftarıyım.Hoş o kadar dikkat ettim düşük oldu rabbim ne yazdıysa ben tevekkül ettim içim rahat

Tabiki de hakilisiniz . Keske benim olaydi hani oldugunu bilseydim en azindan bi şans yine . Ama hiç olmauinca da ne biliyim bosluktaymisim gibi .

Troid kan testnde cikar mi

Bend burdayım kızlar🙋🏻‍♀️11 ay oldu daha bebek yok, korunmadık bizde.
Geçen ay ovilasyon testine başladım ama sonuç alamadık, bu ayda yapıyorum inşaallah sonuç alırız hepimiz

Bend burdayım kızlar🙋🏻‍♀️11 ay oldu daha bebek yok, korunmadık bizde.
Geçen ay ovilasyon testine başladım ama sonuç alamadık, bu ayda yapıyorum inşaallah sonuç alırız hepimiz
Insallah bi sonuç alirsiniz . 😍

• Beğen
Reactions: N8M
Insallahhhh dua eden agziniz bal yesin :) ♡ su an bilemiyorum aklimda degil ameliyattan sonra yukselmisti ama bilmiyorum belki keciboynuzu ozu nu yediriyordum belki ondan da bi an duzelmis olabilir
Benim eşim ameliyat bile olmamıştı üstelik. Eğer siz de stres yaparsanız bu da etkili olabilir ben mesela spora diyete filan başlamıştım artık bebek sahibi olma isteğimi aklımdan çıkarmıştım çok zor oldu ama başarmıştım. Pozitif olmak çok etkiliyor klişe ama gerçek:)

X