Ankaral hanmlarn ucuzluk rehberi..

kızlar yakında Ankara'ya geliyorum, taze gelin olarak
bu aralar iç çamaşırı, gecelik vs. alıyorum. herkes "abartma, Ankara'da yarı fiyata neler bulursun, boşuna alıyorsun" diyor. sahiden öyle mi? uygun iç giyim, pijama..nereden bulabilirim?

valla burayı keşfettiğim iyi oldu sayenizde bir çok şey öğrendim

:) su anda da demetevler mağazasında ekolün trikolarını ekolden daha ucuza veriyolar çok hoş trikolar vardı.. ben iki tane aldım.. ayrıca bu tek üreim olan özel modellerini de acity e koyuyorlar orda satılıyo.. hem de çok uygun fiyata.. eşarp çıkarmış bide tuğba kampanya vardı onlarda da.. ama bitmiş olabilir.. 2 de eşarp aldım:)
kızlar moda çarşısında ki aliş exportta da güzel şeyler oluyor..
tabak çanakda ise tunalı paşabahçe süper.. a ciy dekii hisar da diğer yerlere göre iyi gibi fiyat acısından..

Ankaraya nereden geliyorsunuz bilemiyorum. Kocabeyoğlu pasajında uygun gecelikler bulunabilir. Pijama dünyasında da. Ünlü iç giyim markaları da outletlerde bir çok uygun fiyatlı ürün satıyor.

ben gittigidiyordan çok çok ucuza çamaşır alıyorum. 2 gün önce 6 tane erdem atleti 20 liraya aldım. Normalde tanesi 7,5-10 tl. :82:

setrems'te bugün itibariyle %40 indirim başladı. Şimdiden raflar boşalıyor. Özellikle elbise fiyatları uygun

kızlarrrr ulusta perlina da tüm ürünlerde %70 indirim var, yine ulusta türkerlerde de perlinalar %70 indirimde....

kızlar setrms de indirim varmış ben hamileyim alamıyorum ama hersey var cok kalıtelı tavsıye ederım...

bencede metronun altı mükemmeelll =) ama öle uzaktn bakmicksn her magazayı didik didik ediceksin cok güzel seyler oluyoo her bişeyin çakması mevcut cok ucuzz :90: :90:

Abiye gelinlik ve ayakkabıları, kına seti kısacası düğün için gerekli şeyleri nerelerden kaliteli ve uygun fiyata alabiliriz?şimdiden teşekkürler iyi gecelera.s.
ulusta yürüyen merdivenler diyolar orda güzel abiyeler var daha bugün baktım 200 300 liraya kaliteli ürünler bulabilirsin canım pazarlıkta yaparsın..:)

evet nerde ankaralı hanımlar...ucuz ucuz kalıtelı şeylerı alıyorsunuz bızede anlatın nerelerde neler var haftaya ankaradayım....

evet nerde ankaralı hanımlar...ucuz ucuz kalıtelı şeylerı alıyorsunuz bızede anlatın nerelerde neler var haftaya ankaradayım....

ne arıyorsun mesela? sıhhiyedeki sosyete çarsısı hem merkezde hem büyüktür gidebilrsin çanta ve de pike havlu gibi şeyler her zaman bulunur onun dısında da her hafta farklı bişeyler oluyo. Gçen hafta bol miktarda kloş etekler vardı perşembe bakmıştım (keten, kot türü değişik kumaşlar) 25 liraydı güzel penye elbiseler ve bikiniler vardı. tabi günlük giyilecek şeyler çok lüks değil. bi de aşırı kalabalık uyarmadı deme.
eğer vaktin olursa etlikte forum alışveriş merkezi benim gördüğüm kadarıyla outlet olanlardan en uygun fiyatlısı. yayla mahallesi dolmuşları ve etlik otobüsleri gidiyor servisi de varmış ama nereden kaçta kalkıyor bilmiyorum. diğer alış veriş merkezleri biraz tuzlu
Tunalı normalde pahalı bi yerdir ama ordaki akbaba mağazasına bakmıştım (gerçi kıştı ama trikolar acayip ucuzdu 20 liraya kemerli elbise tarzı çok hoş trikolar, bluzlar vardı ne yazık ki üstümde para yoktu) Gerçekten zengin çeşit ve bayan giyim için uygun bir yer.
Kocabeyoğlu pasajı (kızılay) daki pijamacıları ve pijama dünyasını ben de her sene bir kere ziyaret ederim annem pijama delisi çünkü çok çeşitlidir fiyatlar makuldür

huhuuuu kızlarrr Kızılay' da bi yerde freshlook 25 amazon 40 sophistic 200 TL. diyolar yaw :44:

setrms'e gideceğim ama korkuyorum. onların indirimi bile bana koyar. ama tabi sezonunda almak hayal olduğu için iyisi mi ben bi gidip bakayım. acity'deki setrms'e gidiyorum ama her seferinde tuğba'dan alışveriş yapıyorum :) setrms'e göre hem azcık daha uygun hem de modeller güzelll :)

uygun fiyata dizde örgü çeket ve rahat dolgu topuk ayakkabı arıyorum nereyi önerirsiniz.??

kışlık yün pantolon arıyorum.ankaraya geleceğim izin için yüksekovada yaşıyorum bana iççamaşırı çorap(eldiven bere takımı) ve kışlık kumaş pantolon giysi alabileceğim tavsiye edbileceğiniz yerleri bekliyorum şimdiden tşkler.

pijama dünyası ve kocabeyoğlu pasajı (ikisi de kızılayda) iç çamaşırı pijama çorap eldiven gibi şeyler için iyi olabilir
aslında benim annem yıllardır ulustan alıyor. ki biz ulustan giysi almayız normalde ama iç çamasırı için burayı tercih ediyor. (ben kendiminkileri %90 yurtdışından almıştım yeni de bişey almadım ama 2kız bir erkek kardeşim var annem yılda bikaç kere gider oraya ben de 1 kere gitmiştim) çıkrıkçılar yokuşunda anadolu medeniyetleri müzesinin önündeki çeşmenin olduğu yerden bi sokak çıkıyor. o sokakta sanırım ilk dükkan toptancı bir dükkan ancak parakende de satıyorlar ve inanılmaz müşterisi var. tıklım tıklım. saten filan şeyler değil de pamuklu erkek boxer bayan çıtçıtlı atlet vb almak için en uygun alternatiflerden biri. (başka yerde 6 lira olan atlet orada 4.5 muş) yeri biraz ters olmakla birlikte müzeye gidilecekse bakılabilir.
güvenpark otobüs duraklarının karşısında iç çamaşırı satan bir yer var kampanyaları olur genelde mesela NBB nin bir modelinde bir alana 2. %50 indirim filan gibi
Ankaranın sosyete pazarları vardır sıhhiye ve ayrancıda orada çok uygun şeyler bulabilirsin.
yün pantolon konusunda pek yardımcı olamayacağım. adil ışığın pantolanlarını beğenirim ben ama yünlüsünü hiç aramadığım için bilmiyorum. ben izmir caddesi civarında mağazalara bakarım genelde
bi de sanırım memursun bnm de memur kardeşim var avmlerde en uygun kotonda buluyor aradıklarını (hani memurlar bnm gibi kot sweat shirt gezmiyor diye belirttim)
gelebilecek farklı fikirlere ben de açığım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…