Taşınıyorum kizlar. Cok dertliyim yardım.

Milyar mı?

Bence sizde küçük eve geçmek istemiyorsunuz hatta ailenizle benzer şeyler düşünüyorsunuz ama maddi imkansızlık sebebiyle olumlu düşünmeye çalışıyorsunuz.

Bende ufak evde oturuyorum, kimseye bu eve tanışırken hesap vermedim. Sığmayan eşyaları sattim verdim mis gibi yaşıyorum. Keyfim isteyince büyük eve taşınacağım yine kimseye hesap vermeyeceğim. Ablanızın araması falan o kadar komik ki, madem sizi o kadar çok düşünüyor yardım etsin büyük ev tutun.

Konya Karatayda evdeler daha uygun, geniş ve uygun fiyatlı bulabilirsiniz belki. Ama orayıda yine aileniz beğenmez, Meramdan mi tuttunuz evi?
Selçuklu.

Teşekkür ediyorum ablacığım Allah sizden razı olsun
Bodrumum güzel ve büyük sığmayan tüm eşyayı güzel bir şekilde paketleyip oraya usulüne göre koyacağız inşallah. Öyle Allah evimize huzur mutluluk versin gerisi olur gider.
Bir ablan olarak yazıyorum mal,mülk buna güvenen sınanır. Tabiki herkes elinde en iyisi olsun ister evdir,eşyadır.Ama ne kadar kalıcı onun bile bir ömrü var. Eşyalarını paketle kaldır. Ne mutlu evinde huzurun var,mutlusun, sağlıklısın bunlara odaklan. Bugün 1 olur yarın 1 milyon bunu bilemezsin.
Kıyas yapana da ağzının payını vermekten geri durma.

Ailenizden bu kadar etkilenmiş olmanız hiç hoş değil. Bazı şeyler sizin de içinize sinmiyor demek ki. Çünkü net olduğumuz konularda eleştiri ve yargıları duymayız veya umurumuzda olmaz.

Kusura bakmayın ama anneniz kaç yaşına gelmiş hala belli bir bilinç seviyesinden ileri gidememiş. Hala hava civa peşinde. Annem bile olsa direkt mesafeli dururum. Resmen enerji vampiri ve eşinize bile yansıtmış bu durumu çok yazık.

Siz eşinize ve beraberliğinizdeki huzura bakın. Sadece bu kadar. Bir de bir söz var ya, çok severim. Düşmez kalkmaz bir Allah. Kimse, elindekilerle egosunu şişirmesin. O kişiler için bunlar sınav sebebi olabilir.
Bende böyle düşünüyorum inşallah Düşmez kalkmaz bir Rabbimiz var. Herkesin başına her şey gelebilir. Çok teşekkür ediyorum.

2+1 ev 3 kisiye yeterli bence.niye bu kadar uzuldunuz anlamadim ben yillarca 1+1 de oturdum.Ailenizi bu kadar takmayin Gereken yerdede kirmadan cevabini verin.Sanki sokakta kaldik demissiniz.

benimde böyle sorunum oldu ailem de en iyisine layık görmek ister ama milletin maneviyatını gördükçe beni şanslı görüyorlar sende şanslı birisin bence eşin iyiyse en güzel zenginlik bu ben böyle düşünüyorum ve 10 senelik ev kredisi için acaba ömrümüz yetecek mi diyorum ama evimde huzur olduğu için sanırım berekette oluyor .kulağını tıka enişteye sarma insanız sonuçta geriliriz ama hepsi gelip geçici yeter ki mutlu olun.🌹

X