Ankaral hanmlarn ucuzluk rehberi..

ankaraya bende sık gıderım ve alısverısımı hep ordan yaparım..uygun fıyata herseyı bulabılırsın ankaradan...forum etlık avm outlet var orası cok uygundur.. kızılayda bırsuru magaza var bakabılecegın ızmır caddesı mesrutıyet caddesını gez...eskı gımanın onunden yukarıya dogru sapmadan gıt batık koton lcv bırsuru magaza var...persembe gunu sıhhıyedekı sosyete pazarına mutlaka gıt sapka ve eldıvenın alaaasını bulursun hemde cok ucuza ama cok erken gıt ana baba gunu olur erkenden...a cıty outlet var uygundur ..ankamalll a gıt bıraz tuzludur ama cok buyuktur 1 gununu ayır oraya gıtmeye deger...ben gıdemedım ama eryamanda optımum varmıs orasıda outletmıs ve cok uygunmus...umarım yardımcı olabılmısımdır ...aaa bırde anteres var...etlıkte...

ada67

ankaraya bende sık gıderım ve alısverısımı hep ordan yaparım..uygun fıyata herseyı bulabılırsın ankaradan...forum etlık avm outlet var orası cok uygundur.. kızılayda bırsuru magaza var bakabılecegın ızmır caddesı mesrutıyet caddesını gez...eskı gımanın onunden yukarıya dogru sapmadan gıt batık koton lcv bırsuru magaza var...persembe gunu sıhhıyedekı sosyete pazarına mutlaka gıt sapka ve eldıvenın alaaasını bulursun hemde cok ucuza ama cok erken gıt ana baba gunu olur erkenden...a cıty outlet var uygundur ..ankamalll a gıt bıraz tuzludur ama cok buyuktur 1 gununu ayır oraya gıtmeye deger...ben gıdemedım ama eryamanda optımum varmıs orasıda outletmıs ve cok uygunmus...umarım yardımcı olabılmısımdır ...aaa bırde anteres var...etlıkte...
.

Dün, 00:50
sinirboyu

pijama dünyası ve kocabeyoğlu pasajı (ikisi de kızılayda) iç çamaşırı pijama çorap eldiven gibi şeyler için iyi olabilir
aslında benim annem yıllardır ulustan alıyor. ki biz ulustan giysi almayız normalde ama iç çamasırı için burayı tercih ediyor. (ben kendiminkileri %90 yurtdışından almıştım yeni de bişey almadım ama 2kız bir erkek kardeşim var annem yılda bikaç kere gider oraya ben de 1 kere gitmiştim) çıkrıkçılar yokuşunda anadolu medeniyetleri müzesinin önündeki çeşmenin olduğu yerden bi sokak çıkıyor. o sokakta sanırım ilk dükkan toptancı bir dükkan ancak parakende de satıyorlar ve inanılmaz müşterisi var. tıklım tıklım. saten filan şeyler değil de pamuklu erkek boxer bayan çıtçıtlı atlet vb almak için en uygun alternatiflerden biri. (başka yerde 6 lira olan atlet orada 4.5 muş) yeri biraz ters olmakla birlikte müzeye gidilecekse bakılabilir.
güvenpark otobüs duraklarının karşısında iç çamaşırı satan bir yer var kampanyaları olur genelde mesela NBB nin bir modelinde bir alana 2. %50 indirim filan gibi
Ankaranın sosyete pazarları vardır sıhhiye ve ayrancıda orada çok uygun şeyler bulabilirsin.
yün pantolon konusunda pek yardımcı olamayacağım. adil ışığın pantolanlarını beğenirim ben ama yünlüsünü hiç aramadığım için bilmiyorum. ben izmir caddesi civarında mağazalara bakarım genelde
bi de sanırım memursun bnm de memur kardeşim var avmlerde en uygun kotonda buluyor aradıklarını (hani memurlar bnm gibi kot sweat shirt gezmiyor diye belirttim)
gelebilecek farklı fikirlere ben de açığım

arkadaşlar çok teşekkür ederim ilginize.ihtiyaçlar listesi yaptım sizden gelen bu değerli bilgileride ihtiyaç listeme not ettim.Allah razı olsun.yüksekovada öğretmenim çok makbule geçti verdiğiniz bilgiler

allah kolaylık versın oradakı cocukların ufkunu hayata bakısını degıstırıyorsunuz zor kosullarda ...allaha amanet olun....yardımcı olabıldıysek ne mutlu....

sosyete pazarları bir numaralı favorim ..
hem marka buluyorsun hem ucuz..
onun dışında sıhhiye ve zafer çarşısının arkasındaki giyim dünyası da favorilerim arasında..
avm olarak optimumu çok seviyorum markaların güzel indirimleri oluyor..
özellikle mangonun hastasıyım..
kızılay metro alt çarşıda ucuzluk mağazaları var ..
sakaryadaki bazı ucuzluk dükkanlarına da bakarım ..çanta mesela hep sakaryadan alırım ..

Son düzenleme:
tesettürlülere uygun kıyafet satan yerler bileniniz var mı kızlar ? Ve abiyede alacağım :)

off ya su optımıuma gıtmek bır turlu nasıp omladı uzak dıye ankaraya her geldıgımde gıdemedım bır dahakıne ılk ısım oraya gtımek olacak cok merak edıyorum..

off ya su optımıuma gıtmek bır turlu nasıp omladı uzak dıye ankaraya her geldıgımde gıdemedım bır dahakıne ılk ısım oraya gtımek olacak cok merak edıyorum..

kesinlikle tavsiye ederim canım. benim orda 2 adet markam war biri mango biri koton ikisindede yeni sezonlarda bile ucuza çok güzel şeyler bulabiliosun

bence de git mutlaka, mangodan her seferinde elim dolu çıkıyorum ben. ayakkabı almak için de çok ucuz.

Optimum'a ben de sık giderim, yakın olduğu için ama Acity daha büyük ve Optimum'daki mağazaların hepsi de orada var. buralara giderken hafta içi gitmeye çalışın, o zaman hesaplı oluyor, hafta sonu yapılan indirimler göstermelik. bu arada şu Optimum'daki Mango mağazasını her gittiğimde gezerim, hesaplıdır ama 40 bedenin üzerinde bir şey bulunmuyor, sadece gezmekle yetiniyorum!

Allah aşkına optimum da ne var ben tam karşısında oturuyorum millet her şeyi bitirdiği için ne lw ne koton da bi şey bulamıyorum armada kentpark buralar tenha oluyor tavsiye ederim

hersey var optımumda hemde cok ucuz evınınz yakınsa haftaıcı gıdebılırsınız kalabalık olmaz...

Arkadaşlar Yeni mmak çöplüğünün oraya nata vega açıldı yenide sayılmaz aslında ama oldu 3 ay kadar çok güzel indirimler oluyor.Aynı zmanda yanındaki anatolium alışveriş merkezindede ikea var duymuşunuzdur.Tavsiye ederim uygun güzel şeyler bulabiliyosunuz.
Ben de kuaför malzemeleri satan bir yer biliyomusunuz onu soracaktım.Bir de limon pazarımı ne varmış tam olarak yeri neresi bilen var mı çantalar çok uygun oluyormuş orda:)

ankara sıhhıyedekı sosyete pazarında 2 haftadır 20 tl ye suuppperr ötesı botıe çızme ve ayakkabılar oluyor kacırmayın derım...ayrıca sıhhıye koprusunun altındakı kozmetıkcı adını unuttum cuzdan da satıyor flormar da kampanya yapmıs 2 urun alana fondeten hedıye ayrıca rujlar ındırımde ....kızılaydakı hostanın tam karsısında bır cantacı var cok uygun fıyata cok guzel cantalar var fular da satıyor 5 tl renk secenegı cok fazla....aklıma gelen ındırım haberlerı bunlar...

Kuaför malzemesi satan bir Ulus PTT nin yanındaki pasajın ikinci katında bir yer var sadece orayı biliyorum ama çok ucuz değil sadece farklı malzemelerii bulabiliyorsunuz. Bu arada Sıhhıyedeki sosyete pazarı hangi gunler kuruluyor hergun varmı?

selam kızlar ankarada çakma olduğu anlaşılmayacak birebir orijinal gibi converse satan önerebileceğiniz yerler var mı?

kuafor malzemelerı satan yerler sıhhıye koprusunun orda ilkiz sokakta var.ilkiz sokagı sorun dırek saglı sollu bır suru dukkan var dırek bulursunuz nette satılanlardan cok daha ucuza boyalar ve dıger kozmetıklerınızı alabılırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…