Ankaral hanmlarn ucuzluk rehberi..

ben geçen pazar optimuma gittim ama mağazalarda hiç güzel birşey yoktu.hepsini okadar yıpratmışlarki eski gibi olmuş resmen kıyafetler.bir tek adil ışık ta güzel şeyler vardı.yada belki ben göremedim ama o alışveriş merkezini sevmiyorum zaten.

defactoda ucuzluk var ,lcw de yeni sezondada fiyatlar uygun ,kızılaydaki park bravo indirimde,polo garage %70 indirim yapıyor ,kozmetikte en ucuz yer kızılay adem yavuz sokaktaki ayhanlar kozmetik saç boyası,makyaj ürünleri ,deodorant çok uygun satılıyor

Tally Weil'den alışveriş yapan var mı hiç? Benim bildiğim bi ankamall de bi de bilkent ankuvada var. bazen öyle indirimler oluyor ki, 5 milyona mükemmel üstler aldığım oluyor. Eğer ilgilenen olursa ben burdan indirimli olduğu zamanları haber edebilirim, .ok sık uğruyorum çünkü :)

haber verirsen çok iyi olur ya ben oranın tarzına bayılıyorum :)

Benim bildiğim Ekol outlette(necatibeydeki) epey indirim var.325 lira değerindeki sık bir elbiseyi 50 liraya aldım kışlık ürünler de indirimde yine 80 liralık güzel bir hırkayı 30 liraya aldım 1 hafta önce..

ınternetten de alışveriş yapılabilir valla kızlar ya bu ara.
herkes sıfırından ikinci eline bir çok eşyayı satışa çıkarıyor, ikinci el temiz kulanılmış marka çantaşarı kıyafetleri falan 3 te 1 i fiyatına almak mümkün. ben bu ara çok sardım valla hiç de pişman lık yaşamadım o kadar alışverişime rağmen tavsiye ediyorummm benden söylemesii :)

kızlar malum yaz geliyor mayo ve bikini ihtiyaçlarımızı nereden karşılıyoruz birbirimize fikir ve fiyat verelim

gimsa da nbb bikiniler 9,90tl ama ben nelson kataloğundan birkaç model beğendim

nelson mayo ve bikini satan bildiğiniz yerler var mı

bu yaz bence hiç ucuz yer yok dün kızılayı o kadar gezdim hem güzel değil hem pahalı garip garip şeyle rçıkmış illa kıyafetin bi yerini açıcaklar da bari göbeğini açmayın zerafet yok yaniben bulamadım kızla rkeseme göre göre güzel şeyle rbulan varsa söylesin:)hm yalnız defactoda elbiseler güzel ankamalldeki fiatlarıda fena değil astarlarıda var içinde yani astarsız almaktansa astarlı alayım diyenler bi baksın oranın fiyatları fena değildi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…