Ankaral hanmlarn ucuzluk rehberi..

tugba giyimin acity magazasında outlet ürünleri var .. normal sezon ürünleri de var.. özel üratim modelleri de burada satıyorlar.. ve salı günleri extra indirim günü tavsiye ederim.. tugba giyim de çok şık ve kaliteli ürünler var.. en çok da sattıkları malın arkasında oldukları için begeniyorum.. öyle satana kadar ilgilenmiyorlar sadece.. kızılayda ve demetevlerde de var..

pardon otobüs deilde dolmuş gidiyor ama forumun çok uzagında bırakıyor tarlaların arası diyebilirim
eşimle gitmişdim çok kızmışdı

ben foruma önce sıhıyeye gidip oradan etlik otobüsüne biniyorum forum ztn son durak olduğu girişinde ini,yorum tkrr indiğim yerden binioyrum otbsler önnde oluyo ztn oarası son durak uzatkta olsa değer diorm forumda müthiş şeyler var :) fiyatlar çok uygun geliyor bna :dance:

kızlar konya yolu üzerindeki gezerlerde çok güzel indirim var, 7 liraya tunikler, şifon gömlekler, kısa kollu gömlekler var, ben 4 parça aldım bugün. (25 tl.ye aldığım gömlekler de 7 tl.ye düşmüş sinir oldum.)

ankaralı hanımla rnerdesiniz yahuu alışverişi sessiz sedasız mı yapıyosunuzz bizlere söylemiyosunuz indirimleri hmmyerimseniben

evet kızlar ya 80liralık eteği 5 liraya aldım:sm_cool:iş tarzı pantolonlarda 15lira 34beden olanlar gidip baksın ama ben 38giyiyorum 34bana oldu bedenleri geniş kaçırmayınnnn:)

yıllar sonra sosyete pazarına gittim ve hiç bişey bulmadım bence pazar yerine outlet avm lere gitmeliyiz
hem daha kaliteli ve daha ucuzz gerçekten

evet daha geçen hafta gittim 300 tl lik takım elbiseyi 100 tl ye aldım :)

yıllar sonra sosyete pazarına gittim ve hiç bişey bulmadım bence pazar yerine outlet avm lere gitmeliyiz
hem daha kaliteli ve daha ucuzz gerçekten

outletlerde fiyatlar ucuz değil ki ayrıca kıyafetler denenmekten eskimiş o kadar para verdikten sonra neden eskimiş kıyafet giyeyim ki

aslında tüm outlerdeki öyle değil ya da avm dekiler, biraz dikatli bakmak gerekiyor en azından içerisi sıcak, pazar kış günü çok soğuk oluyor

Kızlar Sıhhıyede ki sosyete pazarı kurulmuyor mu ?
artık eskiden ne giderdim güzeldi perşembe günleri olanı... outletlerde öyle ucuz değil ve güzel birşey bulamıyorum ben hep defo hep defo güzel olanlarda zaten avm de ki gibi fiyatları pahalı acity fiyatlar nasıl optimum gibi mi orası da...

outletlerde fiyatlar ucuz değil ki ayrıca kıyafetler denenmekten eskimiş o kadar para verdikten sonra neden eskimiş kıyafet giyeyim ki

forum ankaraya gittinizmi bilemiyorum ama tavsiye edrim özellikle adil ışıkk
10 liraya tunik alıyorsun hemde tezgahta seçme degl yani raftan istedigin modeli çıkartıyorlar

ve bunun gibi bir çok magzaa

10 liraya tunik alıyorsun hemde tezgahta seçme degl yani raftan istedigin modeli çıkartıyorlar

adil ışığın optimumdaki şubesi hiç öyle değil kalitede çok düşüş var fiatları çok uygun evet ama elinize bir alıyorsunuz sayın sayabildiğiniz kadar defo,özür adil ışık epeydir ödün veriyor bence kalitesinden bu tür markalarda maksat çizgiyi devam ettirmek olmalı bence 20ye değil 30a 40a sat ama kaliteli olsun optimumdaki böyle ama sırf outlet olduğu için mi bilmiyorum fakat optimumda tek outlette orası değil yani adil ışığa girdiğim zaman kendimi hiç adil ışıktaymışım gibi hissetmiyorumumarım başka yerlerde öyle değildir..

gittim canım gittim her hafta sonu sırayla avm gezen bir çiftiz biz karı koca her hafta bir yeri gezeriz ama outletler konusunda fikrim değişmiyor bir türlü

kızlar birde nü marka iç giyim magazası varya
kent parkta v e ankamall de var ben orayıda begeniyorum özellikle sezon sonu süper oluyor
ben bu yıl 2 tane gecelik aldım
hep heves edipte kilom yüzünden giyinemiyorudm ama buyıl giyindim ince ip askılı

nü acity de de var.
acity benim yerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…