Ankaral hanmlarn ucuzluk rehberi..

canım çok memnun olurum...
Arkadastan yeni ogrenebildim aydoganlar mis magazanin adi alisveris merkezlerinde de varmis 365 te falan varmis hatta kizilaydakinden degilde alisveris merkezinden alirsan daha iyi dediler fiyatlar ayni ama daha ilgililermis sorun falann cikinca alisveris merkezindekiler daha iyiymis cabuk cozuyorlarmis

şuaralar tam indirim zamanı kızlar nerde nelerden kaldı bilgisi olan paylaşabilir süper olur mesela ben dün etlikteydim ayakkabıların fiyatı gayet uygundu en kısa zamnda tekrar bakacağım :KK76::KK49::anneadayı::nazar::emir_bebek:

Kizlar grubunuz cok guzel takipteyim.ceyiz de ve diger alacaklarimizda indirim haberim olursa mutlu olurum.benide araniza alin.

kıslarr bence ankara daki en ucuz yerler,
eşofman altı , küçük ev eşyaları için sosyete pazarları...
heryerde var artık....

bir de acity nin eline kimse su dökemez... hepsi outlet diğer alısveriş merkezlerine göre uygun....

ayrıca bahçeli 7 cadde sonunda sol da aşağıda hint pazarı diye bir yer var..

orjinal ev eşyaları takı ve bilezikler görüyorum... küpeler cok uygun değil ama kaliteli oldugu için değer...

bir de ULUs ta mutfak eşyaları ucuz...ayrıca suluhan diye bir pasaj var orada boncuklar cok uygun..
evde takı yapanlar ıcın hazır kolyeler de mevcut..
Acity deki dükkanların hepsi autlet değil sorabilirsiniz gidince birkaçı sadece bende sizin gibi zannediyordum

X