Ankaral hanmlarn ucuzluk rehberi..

kızlar ben de mezuniyet balosu için elbise arıyorum balo bilkent otelde olacağı ve okulun en kokoş kızları geleceği için içlerinde göze çarpan olmalıyım o yüzden çok güzel bi elbise ayakkabı ve aksesuar almam lazım.
kızılayda gezmediğim mağaza kalmadı, taç diye övdükleri mağazada pavyon şarkıcılarına yönelik ağır basit abiyeler var ya da ben gittiğimde çeşit kalmamıştı.
kısacası bana güzel ve ucuz abiye satan biyer lazım. önerisi olan var mı?

Arkadaşlar 2012 de kalmış bu güzel konuyu biraz hareketlendirelim.Güzel bilgiler var fakat 2015 e uygun yeni keşiflerinizi paylaşırsanız çok iyi olur ben Ankarada yeniyim.

hmm benden bir şeyler gelsin bakalım. maksat Ankaralı sevinsin
mango da acayip indirimler var hanımlar, saldırın derim. 50 tl ye sezonda 120 tl lik kazaklar 30 tl ye triko elbiseler var.
kiğılı da yine eşlerinize, babacıklarınıza güzel ve uygun şeyler bulabilirsiniz.
koton da süpper olaylar var. eşim 40 tl ye iki kalın pantolon aldı o kadar diyorum.
madamecoco da her hafta güzel indirimler oluyor, takip edin bence. bu hafta halılar çok ucuzladı, kaldıysa yakalayın bir şeyler.
H&M de özellikle çocuklar için güzel fırsatlar var 3 al 2 öde filan.

daha da gördükçe yazarım ki ben buraya.

Evet burayı canlandırmak lazım yarın Nata Vegaya gideceğim kızlar paylasirim sizede

bende kızılayda dolandım biraz:)))
penti de acayip indirimler var, iç çamaşırlarında 3 al 2 öde, outlet bölümünde bikinler 9.90 , çoraplar ev ayakkbıları vs herşey indirimde. sadece çocuk çoraplarında falan indirim göremedim. birkaç senedir sütyenlerini kullanıyorum çok memnunum geçen sezon sütyenleri inmiş fiyatı 24.90dı.
collinste %50 indirim vardı kazaklar 35tl. kotlarda sanırım 49 falandı.
chima da%50 indirim var çok güzel şeyler vardı.
adl de de %50 indirim var oradan 39 tlye çok hoş bir elbise aldım.
aslına bakarsanız sezon sonu indirimi var her yerde... alışverişin tam zamanı
polariste botlar çizmeler 40tl, eğer ortopedik alacaksanız 75 civarıydı. greyder de de indirim var çantalar 60-90 arasında ve süperler... ayakkabılar da harika....o markanın ayakkabıları çok rahat ve taş gibi tavsiye ederim...

Evet bunları bende gördüm hep ek olarak LTB de % 70 indirim var kızlar montlar 50 tl falan süper bende deri ceket aldım 75 tl ye

kızlarr ankrada çeyiz alışverişi yapabileceğim yerler önerirmisiniz? aydoğanlar gibi

kızlarr ankrada çeyiz alışverişi yapabileceğim yerler önerirmisiniz? aydoğanlar gibi
Bir de kizilayda ykm nin sirasinda bir magza var adini hatirlayamadim orda da ceyizlik guzel seyler var cogunlukla kampanyalari oluyor mutfak esyalarinda cok sik urunlerin hepsini birarada ucuza aliyorsun.

Bir de kizilayda ykm nin sirasinda bir magza var adini hatirlayamadim orda da ceyizlik guzel seyler var cogunlukla kampanyalari oluyor mutfak esyalarinda cok sik urunlerin hepsini birarada ucuza aliyorsun.
evkur var sanırım evkuru mu diyorsunuz

bende bilmiyorum ankarayı dışarıdan gelicem nişan alışvverişi için gitmiştm oraya nevresim filan almıştım ama benim gittiğim yrde o tarz şeylr vardı hp nevresim tül perde kumaş vs o tarz yani mutfak şyası satan yer yoktu sanırım ben mi yanlış biliyorum...

Kalenin orda var mutfak esyasi tencere tava gibi seyler diyorsun degil mi. Beyaz esyayi kastetmiyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…