Altın mevzusu için tartıştık kocam dedi ki çocuk olmasa seni kesin boşardım. Ne yapmalı şimdi fikirleriniz lazım.

Çok merak ettim istediği miktar ne kadardı

Eeee herkes çok yüklenmiş konu sahibine. Erkekleri ne kolay affediyoruz da kadın hata yapınca dönüşü yok gibi davraniyoruz. Ne yapmış yani adam hasta olmuş da altını bozdurup hastane parasini mi ödememiş? İki çocuğu bırakıp gezip tozup geri mi gelmis. Konu sahibi hatalı evet. Ama bu toplumda erkeklerin ne hataları oooo affediliyor. Bu sefer de kadının yaptığı hafif düzeyde hata afediliversin bakalım.

Meselenin altın olmadığ
adam dünden boşanmaya razı, bu tarz laflar konu sahibini gaza getirir işler daha saçma bir hal alır. Sağduyu öneriyorum. Lütfen yapıcı olun yıkıcı değil. Ortada çocuklar var başkasının evliliği üzerinden boşanmak kolay, etmeyin

Alınan bir şey yok ama kurtarılması gereken bir şey var. Sanki kumar borcu için istemiş.

Eşiniz çok haklı adamın paraya ihtiyacı var ve siz ya geri alamazsam diye altınları vermediniz. Bu nasıl bir evlilik? Kesinlikle boşanma sebebi.

Para kaçıran adam olsa taşlıyorduk şimdi niye öyle diyorsunuz hanfendi alındık gücendik.

Konu sahibi ergen mi? Erişkinler fikrimizi beyan ediyoruz. Eğer burda sanal dünyada biri boşan dedi diye bosaniyorsa vay haline.Ki boşan demedim. Risk alabiliyorsan rest cek dedim. Özgürce, hakaret etmeden her istediğimizi soyleyebiliriz. Söylediklerim uymazsa beğenmeme tuşuna basın. Ama sağduyu ve yapıcı olmak adı altinda bana sansür uygulayamaya kalkışmaniz sizin hayatınız adına cok üzücü.

o zaman artırıyorum ve çocuk varken seni boşuyorum derdim. çat inceldiği yerden kopsun madem blöfe yer yok.

En büyük hatanız aile meselelerinizi başkalarıyla paylaşmak. Anne kardeş bile olsa paylaşmamalısınız. Siz artık eşiniz ve çocuklarınızla bir ailesiniz. Hadi fikir aldınız keşke etkisinde kalmasaydınız.. bence de çok kırıcı eşinizden para sakınmanız batsa da çıksa da zor gününde yanında olmanızı istemesi çok doğal. Hele de kendi kardeşinden altın istemek gururuna dokunmuştur. Üzüldüm açıkçası umarım düzeltebilirsiniz..

Hayatım adına üzülmeyin, iyi niyetli olduğunuzu düşünmüyorum.

Hayatım adına üzülmeyin, iyi niyetli olduğunuzu düşünmüyorum.
Size izahat vermek zorunda değilim iste. Şimdi de iyi niyet sorgulaması ile sansür uygulamaya çalışmak yaptığınız.
Oynadiginiz sahte vicdancilik oyununu bir zahmet benim üzerimden oynamayın. Cevap vermeyeceğim polemiğe dönmesin, ban yemeyelim.

Ne kadarlik bir altindan bahsediyorsunuz? Dugunde gelen altinla herhangi bir cocuga herhangi bir gelecek sunmaniz pek mumkun degil cunku.

Adam haklı bozulmakta da yalnız işler hepten tepetaklak gitse iyi ki vermemişsin diyecektik. Ben eşimden sevgilimden para istemem şahsen. Eşin şu an sonuca gore rahat rahat konusuo. Erkeklere cok da guvenmem. Ama kendi icinizden gelirken milletin aklina uymaniz tam bi sacmalik. Kazandiysa da kendine kazandin git tek basina ye de geç ya abartmasin b.kunu çıkarmış o da. Ben kendimi düşündüğümden degil cocuklar olmasa verirdim de sen de.

Adam düşünce tekmeyi basmissin bir de vefa diyorsun. Birikim zor günler için yapılmaz mı ? Adam zor durumdayken başkasına muhtaç etmişsin. Adam yalvarmis aglamis gururunu hiç etmişsin parana kiyamamissin. Şimdi de vefa

Ergen mi bilemem de anne,arkadaş vs sözü dinleyen biri işte.
Sanal dünyayı da dinleyebilir.
İnsanların kırmızı çizgileri vardır adamın da kötü günde yanında olmayanlara karşıdır belki bu çizgisi. Aman erkekler neler yapıyor affediliyor da ben niye affedilmeyim diye mi düşünsün konu sahibi anlamadım ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…