All-Star Diyet Yarismasi...

Ogle yemegim bir tabak karidesli pilav + 2 adet patates kizartmasi(oyle denk geldi:KK70:)+ portakal suyu.

Menume sadik kalmiyorum o yuzden toplu yazmak bana gore degil.
Sık karidesli pilav yiyorsun, diyetle ilgisi var mı? Hiç yemedim de merak ettim :) ayrıca patates de sık yiyorsun, patates diyeti falan yapıp da çok zayıflayan var. Açıkçası bu patatesin kerametini baya merak eder oldum. Bu kadar karbonhidrat yüklü bi yiyecek zayıflatıyorsa bilmediğim bi sey var muhakkak.

Sık karidesli pilav yiyorsun, diyetle ilgisi var mı? Hiç yemedim de merak ettim :) ayrıca patates de sık yiyorsun, patates diyeti falan yapıp da çok zayıflayan var. Açıkçası bu patatesin kerametini baya merak eder oldum. Bu kadar karbonhidrat yüklü bi yiyecek zayıflatıyorsa bilmediğim bi sey var muhakkak.
Tavuk ve et yemiyorum ben. Tavugu yillar once , eti de son gunlerde biraktim.

Dolayisiyla ya sebze ya deniz urunleri olacak. Ben de karidesi tercih ediyorum.

Dun de yazmistim. Ne yediginle alakasi yok. Ne zaman yediginle alakasi var.

Son düzenleme:
Tavuk ve et yemiyorum ben. Tavugu yillar once , eti de son gunlerde biraktim.

Dolayisiyla ya sebze ya deniz urunleri olacak. Ben de karidesi tercih ediyorum.

Dun de yazmistim. Ne yediginle alakasi yok. Ne zaman yediginle alakasi var.
Evet doğru, if in mantığı ile karatayin mantığı zaman konusunda aynı sayılır. Karatay da 8/16 diyor. Ama Karatayda ne yediğinin de önemi var tabi. Ben ayda 2-3 ancak verebiliyordum. Sanırım sen böyle haftada bir verebiliyorsun. Bunu da deneyeyim bi

Evet doğru, if in mantığı ile karatayin mantığı zaman konusunda aynı sayılır. Karatay da 8/16 diyor. Ama Karatayda ne yediğinin de önemi var tabi. Ben ayda 2-3 ancak verebiliyordum. Sanırım sen böyle haftada bir verebiliyorsun. Bunu da deneyeyim bi

Insulin direncimle su an tam anlasamadik. Anlassam evet 1 gidiyor. Portakal suyunu ve salep li Turk Kahvesini kesmem gerek. Yapim asamasinda. :KK70:

Haftada baya vermissin, nasil ayda 3 ??

C8F0AE53-7376-4B30-800E-F9FC91BAC874.jpeg Callen yapıldı 5000 adımda attım şimdi kahvemi höpürdetiyorum:eğlence:
A AklinYolu1 verdiğin tarıfe göre yaptım bu defa.❤️

Kızlar bu da benim telafi menüm
60 dakika yürüyüş
35 dakika eliptik
50 mekik

1.5 lt normal 1.5 lt de ayran limonlu sirkeli su

Uyanır uyanmaz cevizli ve kayısılı su
Sabah
1 bardak tarçınlı süt

Öğle
1 kase sebze çorbası

Akşam
1 kase sebze çorbası
1 kase yoğurt
afıyet olsun cnm.bu kadarcık yemeyle o kadar sporyapmışsın.❤️

Sabah bir iki cig kofte bir cay bardagi kola.Aksam bir tabak icinde kabak ve pilav yogurt salata..Sonra da bir kase sutlac yiyecem.Su bir lt ancak icerim bugun.Kafam dolu:)Spor birkacgundur yok.

X