All-Star Diyet Yarismasi...

Saol canım 2 gündur aktif olamadım yine okadar çok yorgunum ki
Yarın haftasonu dışarı Aticam kendimi

Saol canım 2 gündur aktif olamadım yine okadar çok yorgunum ki
Yarın haftasonu dışarı Aticam kendimi
En iyisi burası da sicak.frappe donemi basladi:) bunlar yaptığım yüzükler ama hocayı pek tutmadım.cok isteksiz. Erken bitiriyor bi de.

Eklentiler

• IMG_20180420_162627.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 38
Ne yaptiniz canim ? Nasil oldu minigin?
Tahlili verdik sonuç çıktı ama akşam oldu doktorun mesai bitti
Yarın sabah gidip sorcaz durum nedir diye
Ya açıkçası komşunun çocuğu tuvalete girer çıkar elini yıkamaz : pisler biraz onla çok oynuyor ne kadar uzak tutmak istesem de . Ondan enfeksiyon bulaştı bence . O çocukla ne zaman görüşse bizim kız hasta
Çocuğu dislamakta istemiyorum ama artık gorusturmem

Gecmis olsun tekrar. Ben de ayni senin gibiydim. Simdi kreste o kadar cocuk var hangisi elini yikiyor yikamiyor bilemeyyiz ki. Cabuk toparlasin insallah. Vucudu direnc gelistiriyor hastaliklara

Gecmis olsun tekrar. Ben de ayni senin gibiydim. Simdi kreste o kadar cocuk var hangisi elini yikiyor yikamiyor bilemeyyiz ki. Cabuk toparlasin insallah. Vucudu direnc gelistiriyor hastaliklara
Haklısın
Kızım yeni doğduğunda amipli dizanteri geçirdi ucuklu biri öpmüş ben meşgulken
Çok çektik
Bu hastalıkta böyle pis ortamda tekrarlayan birşey
Çok çektik biz
Korktum biraz
Tahlile baktığımda candida var diyor yani enfeksiyon yine
İnşallah yine iğne vermez doktor 1 ay tedavi 1 hafta hergun antibiyotik iğne oluyor tekrarlayınca

Keşke ben hasta olsam çocuğa birşey olmasa çok zor

Of o son cumleyi biliyorum. tez zamanda gulucukler sacsin iyilessin yaramazlik yapsin. Meyve sebzeyi de musluk suyu ile yikama bir sure. Sebzeler sirkeli suda beklet. Yani benim aklima bunlar geliyor bu tur hastalik olunca. Uzme kendini buyuyunce guclu kuvvetli direncli olacak insallah

İnşallah çok teşekkür ederim

Kız ne güzel olmuş bunlar :)
Eline saglik. Gercekten cok guzeller

Sagolun kizlar. Gumusten degil bakirdan baslatti. Cok sevemedim hocayi. Negatif enerjisi bana da gecti ama cam taki guzeldi.

Candida maya mantari degil mi. Antibiyotikle geciyor mu ki.

Sagolun kizlar. Gumusten degil bakirdan baslatti. Cok sevemedim hocayi. Negatif enerjisi bana da gecti ama cam taki guzeldi.

Candida maya mantari degil mi. Antibiyotikle geciyor mu ki.
Bende de vardı antibiyotik verdiler kızıma da verdiler candida en inatcisiymis birtek antibiyotik gecirirmis tehlikeli bağırsak mantarı dedi doktor

Kızlar bugünkü menü
Sabah 1 dilim peynir
4 erik
5 badem
1 salatalık
1 bardak ayran
4 zeytin

Akşam
Et sote salata ayran

Yarın İstanbul'dan arkadaşlar eşleriyle ve çocuklarıyla 1 haftalığına bana geliyor :)

20.04.2018 menüm
07.00 1 su bardağı yüksek proteinli süt
12.00 1 yumrta+5 zeytin+2 yk lor+domates salatalık+ 1 dilim ekmek
15.00 1 kase tavuk çorbası
19.30 2 yk yoğrutlu patlıcan salatası+120 gr tavuk ızgara+salata+1bardak ayran
su 3,5 lt

21.04.2018 menüm
10.30 1 yumurta+1 dilim ekmek+2 dilim peynir+ 6 zeytin+domates
17.00 4 yk patatesli tavuk yemeği+1 yk erişte
20.00 4 çiğ badem+5 kuru üzüm
su 3 lt

İyi geceler kızlar feci çarptı hava beni hala yatıyorum. Akşam ev ahalisine yemek yapmaya zor kalkıyorum. Şimdi de ilaçlaru almak için azıcık gözümü açtım size bir bakayım dedim. Hasta olmak çocuklar olunca çok kötü ilgisiz kalıyorlar(
Toparlanınca gelicem inşallah görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…