All-Star Diyet Yarismasi...

Bugünkü menü
Sabah 2 haşlanmış yumurta
5 erik
4 badem
1 dilim peynir

Akşam yayla çorbası

Kizimda 2 gündür ishal var :KK43: onla ilgileniyorum
Cocuklarda ishal tehlikeli hem ilgilen hem de doktora gotur nisa. Cok gecmis olsun. :nazar:
Sağolun canlarım teşekkür ederim. Bitki çayı ve ilaç içiyorum. Hafta sonu kamp var, hemen iyileşmem lazım. Rafting yapcam :KK70:
Sen yap rafting i de ekleriz listeye ama sanirim bi saat ya da yarim saat uzerinden ekleriz. :KK45:

Selam kızlar çok fena hastayım yorgan döşek yatıyorum. İlaçlar hiç bir işe yaramıyor. :KK43:

Ben de seni siparis yetistiriyor saniyordum fatma. Sana da cok gecmis olsun. :nazar:

Bol bol C vitamini aliyor musunuz kizlar.

Ben pazara kadar tartilmiyorum en son dun tartildim. Biraz diyet psikolojisinden kurtulun ve iki gun tartilmayin.

Nefes icin gozlerinizi kapatin , sag burun deligini kapatin soldan nefes alin, sagi acin sagdan verin,
sol burun deligini kapatin sagdan nefes alin solu acin soldan nefes verin.

Bir 5 dk tekrarlayin bunu.

Cocuklarda ishal tehlikeli hem ilgilen hem de doktora gotur nisa. Cok gecmis olsun. :nazar:

Sen yap rafting i de ekleriz listeye ama sanirim bi saat ya da yarim saat uzerinden ekleriz. :KK45:

Ben de seni siparis yetistiriyor saniyordum fatma. Sana da cok gecmis olsun. :nazar:
Düzce Melen çayı'na gidiyoruz. 3 saat sürüyormuş kürek çekme olayı. 2 gün orada olacağız, koşu vs de yapacağım.

Bol bol C vitamini aliyor musunuz kizlar.

Ben pazara kadar tartilmiyorum en son dun tartildim. Biraz diyet psikolojisinden kurtulun ve iki gun tartilmayin.

Nefes icin gozlerinizi kapatin , sag burun deligini kapatin soldan nefes alin, sagi acin sagdan verin,
sol burun deligini kapatin sagdan nefes alin solu acin soldan nefes verin.

Bir 5 dk tekrarlayin bunu.
Burun deliklerim tıkalı ağızdan nefes almalı bişi yok mu :KK70:

Burun deliklerim tıkalı ağızdan nefes almalı bişi yok mu :KK70:

Var . Bizde yok yok ahaha seviyordum ben yoga hocami ya ama bir bitki kursu var ona da gidicem. Gitmesem mi ki . :KK14:

Yine gozler kapali. Ayaklarrr gerginnn. :KK70:

Nefes aliyorsun yumruk yapiyorsun ellerini, nefesi biraktiginda yumrugunu aciyorsun. Bu sekilde bes dk .

Oturma pozisyonu da bizim bagdas kurma pozisyonumuz. :dondurma:

Kızımı doktora götürüyorum ateş kusma ishal halsizlik hepsi var

Arkadaşlar burada çok hasta gördüm benden nazicane bir tavsiye. Organik elma sirkeli su için sabahları. Ben de geçen sene sürekli hasta oludum. 1 hafta iyisem 2 hafta soğuk algınlığı ile uğraştım, havalar sıcak soğuk farkemeksizin. Bu sirkeli suyu içmeye başlayalı çok şükür hastalanmadım hiç. Sanırım mikropları, virüsü vs boğazda öldürüyor.

Screenshot_2018-04-20-15-22-15-356.jpeg

Fatma sen ne tatlı bı insansın ellerine sağlık hediyen içinde ayrıca teşekkür ederim çok beğendim canım :)
Bugün beni çok mutlu ettin kötü bir gün geciriyordum :)

X