All-Star Diyet Yarismasi...

Evet kimse yazmayınca ortaya karışık yaptım süreleri ayarlayabiliriz... dediğim gibi bilginiz olan sporla ilgili bilgi verebilirainiz ona göre şekillendiririz

Sen yine esine yediriyormussun
Benim esin bir catal bile almaz pastadan
Hepsini ben yerim
bız ıkı eş baskül ailesıydık
esımde 1 ayda 18 kılo verdı
yalnız o gunde 10 bin adım atıyor
oyuzden daha cok ınceldı

Fatma dogrudur. Biz böyle baslayalim. Sürec baslayinca zaten eksiklik varsa ortaya cikar gerekirse degisiklik yapariz. Ama suan böyle kalsin.

Evet kimse yazmayınca ortaya karışık yaptım süreleri ayarlayabiliriz... dediğim gibi bilginiz olan sporla ilgili bilgi verebilirainiz ona göre şekillendiririz

Canim sen ugrastin , cok sagol ortaya karisik yaptin iyi de oldu, zaten bu sekil ilerler . Ilk taslak boyle, dusunun beyin firtinasi yapin ben size gore degistiririm. Herkesin carsamba gunune kadar fikri olmasi acisindan ekledim ben.

Canim sen ugrastin , cok sagol ortaya karisik yaptin iyi de oldu, zaten bu sekil ilerler . Ilk taslak boyle, dusunun beyin firtinasi yapin ben size gore degistiririm. Herkesin carsamba gunune kadar fikri olmasi acisindan ekledim ben.
spor konusu zor ıs ya okuyunca bıle yoruldum bugunluk bu spor bana yeter dedım

Kizlar zumbayi 30 dk olarak degistirdim. Son hali bu ama ileride istege gore degistirebiliriz.

Ilk sayfaya ekliyorum TopraKahveBob Muttapa7555 N nscckts sen de bildirimleri toplamak konusunda, arkadaslara yardimci olur musun?

"Spor yarismamiz asagidaki gibidir. Baslangic tarihi ve sorumlu bakanlar yazilmistir. Lutfen gunluk sporunuzu yaptiktan sonra ilgili bakanlari etiketleyiniz."

Son düzenleme:

Star imiz da yakiyor.

Muttapa7555 TopraKahveBob N nscckts sporrrr bakanlarimizzzz....

Mekik, ters mekik ,triceps dicep , biceps , squat, ip atlama bunlari da genel olarak ekleyelim mi.

45 dk uzerinden degil de sayi olarak.

Mesela kaca kac olabilir.Yarim star , 1/4 star olabilir mesela.

Bunlari da dusunelim bence. Talep var cunku.

Bir de herkes spor bildirimini gunluk yapsin. Haftalik spor bildirimini toplayip sali gunu sonunda sizi etiketlesin. Size extra is cikmasin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…