All-Star Diyet Yarismasi...

Geçmiş olsun dikkat et apseli diş boğaz ağrısı da yapar.
Yoğurt çorbası veya yayla çorbası yap içine de limon sık bolca biraz da kırmızı biber karabiber ekle şifa niyetine.

Selam arkadaşlar :)
Mevsim değişikşiğinden olsa gerek uyuyorum uyuyorum uykuya doyamıyorum . Geç uyandım bu gün , anca işlerimi yaptım vs .
Kahvaltı veya herhangi bir öğünüm yok bu gün akşama kadar .
Akşama menüm
1 mücver
Domates çorbası
Patlıcan ve biber közlemesi yoğurtlu
Hoşaf

Fatmacım çok geçmiş olsun .
Yoğurtlu çorba tarifim var
Pilavlık bulguru güzel bir kaynat , piştikten sonra yoğurdun içine azcık limon sıkıp tuz at çırp sonra pişirdiğin bulgurun içine at hızlı hızlı kaynayıncaya kadar karıştır , afiyet olsun .
Kuzum çok az yiyince de vücut kendini korumaya alıyor biliyorum isteyerek yapmıyorsun ama dikkat et

Geçmiş olsun dikkat et apseli diş boğaz ağrısı da yapar.
Yoğurt çorbası veya yayla çorbası yap içine de limon sık bolca biraz da kırmızı biber karabiber ekle şifa niyetine.
Sağol canım buynumdan kafamı kesseler naptınız demem boğazımda ağrıyor mu bilmem ama feci canım yanıyor. yaylaya un pirinç giriyor yoksa benimde aklıma gelmişti ama beni çok etkiliyor pirinç

Sağol canım buynumdan kafamı kesseler naptınız demem boğazımda ağrıyor mu bilmem ama feci canım yanıyor. yaylaya un pirinç giriyor yoksa benimde aklıma gelmişti ama beni çok etkiliyor pirinç
Hannazın dediğini yap canım:)

Sağol canım un yumurta falan yok değil mi içinde yumurta neyse de un yoksa deneyebilirim

Yok yok canım un mun katılmıyor , hem hafif hem de diyet için çok uygun .
En son pişince , azcık zeytinyağında tavada pul biber ,kekik ,nane ,maydanoz sapı koy tavada bunları kızdır dök çorba tenceresine harika oluyo canım .
Sağol canım un yumurta falan yok değil mi içinde yumurta neyse de un yoksa deneyebilirim

Kısırda mı kaşık ölçüsüyle ya
Ben tepeleme doldurmak suretiyle 1 limon sıkıyorum bol turşuyla gömüyorum gelsin ödemler
Bulgur yersen civciv gibi sisersin

Çok geçmiş olsun canım

Kuzum çok az yiyince de vücut kendini korumaya alıyor biliyorum isteyerek yapmıyorsun ama dikkat et

Hala birşey yemedim günlük kahvemi bile içmedim çok iştahsızlık ve halsizlik var bugün bende ya

Bulgur yersen civciv gibi sisersin

Çok geçmiş olsun canım

Hala birşey yemedim günlük kahvemi bile içmedim çok iştahsızlık ve halsizlik var bugün bende ya
Sağol canım sana da geçmiş olsun. Hava tam hastalık havası bi sıcak bi soğuk terlemeye sonrada üşütmeye müsait

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…