All-Star Diyet Yarismasi...

3 günlük liste nasıl gidiyor

Ben ise yarar bi sey oldugunda paylasiyorum sizinle. Onu henuz uygulamadim cunku evde degilim. Disarida rastgele yeme sansimiz oluyor.

Senden bilgi gelsin bende uygulayacağım 3 gün mü uygulanıyor sadece daha fazla uyguladak bişey olur mu
Uc gun uygula bakalim ne olacak. Fazlasi zararli degil bence ama aralikli yapmak daha iyi olur.

O yuzdeler ilk sayfada ikinci tablo gormedin mi kiz ama bugun icin olan daha ekli degil ekleyecegim.

luckyy papucu yarııım cık dısarıya oynayalıımm

elma dersem cıııık armut dersem cıkmaaa
Elmaya da gelmem armuta da seker orucundayim.

Bugun seker orucumu bozdurdular bana. Seminerden bi kizla cay ictik, o sekerli istedi ben sekersiz. Ikimizde sutlu. Ya ikimize sekerli geldi, ya ona sekersiz bana sekerli geldi , ya da ikimize sekersiz diyemiycem benimki kesin sekerliydi. Bana sekerli olan geldi ona da sekersiz galiba bozuntuya vermedi. Ben de farkina varmadim sordum sekerli mi diye sekerli dedi,

Neyse oyle bi bozulma oldu . Bastan farkina varsaydim degisim yapardim ama konusmaya dalinca unuttum gitti.

Sonunda kupayı aldığıma göre yarışmadan çıkabilirim oh çok şükür kupamı alabildim herşey kupa içindi şimdi kendime mısır da patlatayım akşama da mantı yapar yerim

Hannaz bugunlerde yarisma disi modelimiz var, cok populer. Indirim de yapiyoruz.

Grubun ortalamasina bakalim bugun kac cikacak bakalim.

Bana işi devredirsin topluca kilo aldırırım o olur Lucy

Sen kilo alma topiklerine git. Seni orada editor yapsinlar.

Kovsan da gitmem zar zor kapağı attım sırf kupa için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…