All-Star Diyet Yarismasi...

Kafamizi keselim derken , malzemeden calacaksin dimi.

Paylasan paylasabilir tabi. _Makaron_ butun hayatini biliyoruz. Sokakta gorsem tanirim. @kremsokola da

Ilk sayfaya baksana 4 tane var senin.

Ulen çok mu saydamım acaba Muhtamelen reel hayatımdan girip acaba o mu diye profilimi gezen de şlak diye beni bulur. Ama gizli saklı bişeyim yok, bulurlarsa bulsunlar

Hmm bence sen bir kuaföre git derim
Benim boya tatlı bir koyuluk veriyor fakat sende hemen akar
Kuaför cila falan da yapar tam istediğin gibi olur
Tam olarak ne istediğini anladım ama o evde zor riske girme derim
Aslında istediğim bi renk yok şunlar kapansa yeter kafasındayım
Yok kuaföre gitmem ne zaman gitsem mahvoluyor saçlarım ve istediğim gibi olmuyor hiç. Koyu kumral alırım olmadı

Aslında istediğim bi renk yok şunlar kapansa yeter kafasındayım
Yok kuaföre gitmem ne zaman gitsem mahvoluyor saçlarım ve istediğim gibi olmuyor hiç. Koyu kumral alırım olmadı
Oda akicak saçından ve sürekli boyaman gerekecek
Aslında keratin tedavisi yaptirsan süper olur boyayı da harika tutar

Bugun bende is yok. Dun hindistan cevizini gercekten fazla kacirmisim.
Benim bugün hiç iştahım yok
Kabak musakka yi çok severim güya
1 kaşık yedim bıraktım 3 bardak ayran içtim evde kendim mayaliyorum yogurdumu bu kez çok lezzetli olmuş anca ayran içtim yemeğe yer kalmadı :)

Yarın cam balkon olan kısımda tüm camları silicem balkonun ... Yağmur yağmış ve toprakla opusmus dünyaya çamurları doğmuş :) olanda benim cam balkona olmuş

Sorunum yemek degil de , uzerimden tramway gecmis gibi bir agirlik var bende.

Halbuki kac gun ne kadar aktif hissettim. Demek ki gun gun degisiyor insan. Ben de ayran icicem simdi.

Son düzenleme:

Gormedim diyorsun ama iki kere yazmisim bu mesajlari cgdmk Yani iki kere etiketlisin. Cezaya uymayacagim diyorsan sen bilirsin ama lutfen gormedik demeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…