All-Star Diyet Yarismasi...

Bende ombre var memnunum, dusunur musun? dipleri kendi haline birakip uclarin kizilligini kullu acik kumralla falan boyasan? Evde tam olur mu bilemedim gerci.

Bende ombre var memnunum, dusunur musun? dipleri kendi haline birakip uclarin kizilligini kullu acik kumralla falan boyasan? Evde tam olur mu bilemedim gerci.

Bon de ombre var , dosonor moson.

Hic bi seyden geri kalma emi.

İncir yedim bakalım. Salep baya şekerli geliyor bana. Türk kahvesiyle de denedim fena olmadı.
O sekerli geliyorsa demek ki tatli krizin yok . :)

Beni sokakta bikinili gormen lazim taniman icin

Butun bilgilerin elimde boy , kilo , mayo olcusu daha n'olsun

Bon de ombre var , dosonor moson.

Hic bi seyden geri kalma emi.

O sekerli geliyorsa demek ki tatli krizin yok . :)

Butun bilgilerin elimde boy , kilo , mayo olcusu daha n'olsun
Ay bunun nesinden geri kalmiyim be ilk yaptirdigim zamandan bi foto var hatta bulursam atim.

_Makaron_ gibi beni de uzaktan taniyan biri sirf okul bilgilerimi gorse anlar zaten:))

Evde ombre denedim tam bi facia
Zaten öyle afilli şeyler istemiyorum yerli yersiz renk patlamalarını sevmiyorum komple çikolata kahve boyasam olur mu acaba ki

Evde ombre denedim tam bi facia
Zaten öyle afilli şeyler istemiyorum yerli yersiz renk patlamalarını sevmiyorum komple çikolata kahve boyasam olur mu acaba ki
Ahanda yapan kuaforun facebook sayfasindan buldum:)) boyle zart diye baslayan bi ombre degil de yumusak gecisli olmustu sevmistim ben. balyaj ombreydi adi yanlis hatirlamiyosam. ama ombre sevmiyorum diyosan salla zaten.

Ayyy nisa ne guzel yaa saclarin, masallah cok saglikli duruyo:)
canım cok tesekkur ederım :)
eee sabuncunun kızıyım tabıkı saclarım saglıklı olur :) annem estetısyen babam sabuncu ahanda ortaya cıkan sonuc bu
o resım benım 4 ay oncekı resmım ayda 1-2 cm sacım uzar benım
yanı suan daha da uzadı bende uclarından aldım hanı uclara dogru ınce ınce ya artık oyle degıl dumduz bır butun n suan daha ıyı duruyor

senın saclarında benden gerı kalmaz yukledıgın resıme bayıldııımm hemde sac rengın cok guzel

kızlar kılo vermısım gıbı hıssedıyorum
ozellıkle tartılmıcam hergun tartılınca sankı motıvasyonum dusuyor
tartı gunu tartılıcam bana da suprız olsun
ama boynum ıncelmıs hep taktıgım kolyeden farkettım bırkac kılo da bu kadar farkedılır mı ya

Benim resim daha da eski:)) Rengi guzel de sacim ince telli yaa, cok cabuk kiriliyo. Seninki gibi saglikli durmuyo valla

Oo bu baya açık beybisi
Ama çok hoş olmuş :)
Benim saçlar bildiğin koyu kahve
Aralardan bakırlar pörtledi ondan boyama çabam:)

Benim resim daha da eski:)) Rengi guzel de sacim ince telli yaa, cok cabuk kiriliyo. Seninki gibi saglikli durmuyo valla
ben senede 1 kez mutlaka keratın yapıyorum evde kendım
onun cok acayıp buyuk etkısı var
benımde cok ınce tellı kırılgan sacım var
keratın kurtarıyor
bırde normalde acık kumralım ben
yazın daha da acılıyor yarısı sarı yarısı kumral degısık bırsey oluyor hanı su denıze gıdersın de yazın sacın acılır ya oyle
bu sene acayıp beyazımda cıktı
bende dedım en ıyısı 1 ton koyu yapayım

sacı actıkca daha yıpranıyor ama koyuya boyadıkca daha kalınlasıyor teller sankı
her sene duzenlı keratın yapınca bırde duzenlı badem fındık fıstık zeytınyagı tukettıgım ıcın yeterlı cınko ve demıre sahıp oldugum ıcın onunda etkısı var kesınlıkle

her dustan sonra da bır lıtre su sısesıne yarım cay bardagı elma sırkesı katarak duruluyorum
onunda cok katkısı var

Oo bu baya açık beybisi
Ama çok hoş olmuş :)
Benim saçlar bildiğin koyu kahve
Aralardan bakırlar pörtledi ondan boyama çabam:)
Acikli koyulu olmasina tamamsan, sadece bakiri sevmiyosan renk duzeltici bi sampuan da kullanabilirsin aslinda. Turunculari mor sampuan kapatiyo da kizillar icin mavi sampuan diye bisey var bi de burda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…