All-Star Diyet Yarismasi...

fatmacım acil bi plan yapmalıyız böyle bi ileri iki geri olmuyor bu iş
Evet olmuyor cuma 64.9 du düne kadar da 65 di. Dün az yedim yürüyüş yaptım akşamı da çorbayla kapattım. Ama sonuç çok kötü. Cuma misafirim gelecek. Ogünün akşamı hariç senin kabak olayını mı uygulasak bikaç gün napalım biz ya sen birde spora gidiyorsun ne diyorlar salondan

Kızlar çok mutluyum. Ocak ayı mıydı neydi Zara indirimi vardı hani, o zaman güzel bir bluzu baya ucuza almıştım. Küçük geleceğini bile bile, ki geldi. Olsun, az zayıflar giyerim dedim. Bu sabah bi giydim cuk oturdu ama 2 kg daha versem tam salaşlı görünümü elde edeceğim. Nasıl güzel duygu amanınnnnn

Bugunku menum B bilinmeyenkullanici
Oglen: tavuk sote, haslanmis sebze
Aksam: 180 gr izgara et, haslanmis brokoli, 4-5 kasik piyaz, 1 kadeh kirmizi sarap
Toplam: 1500 kalori

Spor roxen2303 1 saat trambolin:) cok zevkliydi yaaa eglence merkezi gibi bi yere gittik, survivor parkuru gibi yerler yapmislar onlarda yarisiyosun, yetiskinler icin yapilan top havuzlarina atliyosun, trambolinde taklalar deniyosun falan nasi tatlis:))

vallahi senin menülerde sporda harika

Bugun acliktan uyuyamadim ya ama inat yemiycem sabaha kadar. Karar verdim butun buyuk gelen kiyafetlerimin giyinebilir olanlarini ikinci ele verip, otekileri de temizlik bezi yapacagim.

Mentalistle karnimi doyurayim bari.
Yürü beee
Daha önceki günler ne yedin belki önceki günler kaçamaklı geçtiyse vücut 72 saat sonra etkisini göstetiyormış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…