Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Lavinia_98 Lavinia_98 LenaG LenaG

Bu günkü menüm

10:30
1 kahve şekersiz
1 halka tatlı
4/5 küçük dilim ev yapımı peynir

14:00 çocukları kapalı oyun parkına götürdük poğaça kurabiye tarzı atıştırmalık almıştık

2 dilim ekmek salata yedim
1 elma

Akşam ordan dönünce kadar yemek biraz geç oldu
19:30
3 yk tavuk göğsü
Bol salata

Su 2 litre oldu
Spor 8 bin adım

Canım kızlar, selamlar herkese. Ben yine yok oldum ortalıktan… okul hiç tahmin ettiğim gibi gitmiyor. Çok zorlanıyoruz, daha doğrusu çok zorluyor beni. Geçtiğimiz haftadan bu yana hayatımda ilk defa çarpıntı gibi bişeyler başladı kalbimde. Bugün kursa getirdim, beğenirsek başlayacağız inşallah. Şimdi çıkmasını bekliyorum, şarjımı da bitirmiş, telefon kapandı kapanacak. Bir aksilik olmazsa yarın bu saatlerde burdayım inşallah ☺️
ben de döndüm :deli:

Kız geçen de şaşırmıştım bu kız günlerce ne peyniri yapıyor diye maşallah her öğünün peynir yaa resmi varmı atsana bı merak ettim😅😅 orgu mu normal mi cecil mi nasıl yapıyorsun böyle her öğün yiyorsun 🤣
Çok seviyoruz🤲
Özellikle benim küçük aşırı sever.
Tuzlayıp salamura yaptığım için yiyeceğimiz kadarını tabağa koyup üzerine su dolduruyorum. Sabah kaynatınca sakız gibi uzuyor çok güzel oluyor

Biraz kalmış bildiğin küp şekilde kesiyorum eski usul

mutfağa gidince resim çeker atarım
Çocukları uyutuyorum tabi bende onlar yatana kadar uyumazsam😂

Kız yok yok ne tadımlığı 😂haftanın 6 günü cumartesiyi beklemekle geçiyor sence tadımlık ile olacak iş mi😂
Valla saat 10:30 da bir halka tatlı yedim yanına peynir😂kahvaltı olarak
Afiyet olsun canm 🌼 🤣 kahvaltıya pek bi kuvvetli başlanılmış🤣 sabah sabah şeker çok rahatsız etmedi mi geçen bı akşam ben de dayanamadım yarım halka yedim ama hem basım ağrıdı hem de sabah ellerim uyuşuk ve şiş uyandim

Afiyet olsun canm 🌼 🤣 kahvaltıya pek bi kuvvetli başlanılmış🤣 sabah sabah şeker çok rahatsız etmedi mi geçen bı akşam ben de dayanamadım yarım halka yedim ama hem basım ağrıdı hem de sabah ellerim uyuşuk ve şiş uyandim
Yok canım ya. Artık nasıl kıtlıktan çıkmışsam😂

Akşam üstü banada iyi gelmiyor.
Genelde sabah veya öğlen yerim tatlı veya kalorili şeyleri. Akşamda dengelemeye çalışırım

28 Eylül

12:30

2 yumurta sarısından bol yeşillikli salata
Beyaz peynir
Domates, turp
Bikaç tane ceviz, badem

18:30

Döner
Salata
Bikaç çatal meze

Su bugün biraz az oldu 1 lt
2 kupa kahve
1 kupa apaform

Akşamki döner miktarı öyle çoktu ki muhtemelen sabah kahvaltı yapmayacağım

LenaG LenaG Fit mutlu anne Fit mutlu anne

Yarın öğlen
Kızımın kuran kursundan hocası ve arkadaşları bize gelecekler inşallah hem kuran okuyacaklar hemde çocuklar vakit geçirecekler

Islak kek yaptım.
Patates haşladım sabah salata yapacağım
Poğaça
Halka tatlı
Kurabiye
Acaba başka birşeyler daha yapayım mı yoksa yeter mi🫣meyvede koyarım

Yok canım ya. Artık nasıl kıtlıktan çıkmışsam😂

Akşam üstü banada iyi gelmiyor.
Genelde sabah veya öğlen yerim tatlı veya kalorili şeyleri. Akşamda dengelemeye çalışırım
Aynn dengelemek şart ama bana genel olarak şeker sıkıntı yapıyor yine de dayanamayıp tatlı yiyorum.. bu gün magnolia yedim dün yapmistim az şekerliydi dün yemedim bu gün de yarısını yedim o bile sabaha sisirir muhtemelen

LİG SIRALAMASI

60' LAR LİGİKİLO70'LER LİGİ KİLO
dolar milyoneri dolar milyoneri 63.20@Goklerce70.20
@Nergis 3564.90@Ellssa71.20
@tomrs65.10@Sitare5572.40
D Deltavealfa 65.75@Jou72.40
Lavinia_98 Lavinia_98 66.50@Tesnim190372.60
@Makaron2367.60 bluegreeneyes bluegreeneyes 73
@sibel_8469.25@Beklenen275
@Boncuk230769.80 gezegenfeza gezegenfeza 76.80
A Asya89 77.80
80' LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@Tutku4480.20@Lotus123492.70
Cicekbocekkaktus Cicekbocekkaktus 82.90@Sem202494.40
@Beyaz leylak83.40@Efenin_Annesi98.30
Fit mutlu anne Fit mutlu anne 83.90
@Cakinin Gelini84.50
60kiloyum 60kiloyum 87.50
LenaG LenaG 89.90
ÇITIRLAR LİGİKİLO
@nurovic51.65
@malahit55.70
🌟🌟 Herhangi bir yanlışlık gördüyseniz bildirin canlarım :KK68:
🌟🌟Lig tablosu etap sonunda (28.09.2024) sadece bildirim yapan arkadaşlarımızı kapsamaktadır.
60 lar liginde yükselmişim oley 😆😎😁😁

Yarın öğlen
Kızımın kuran kursundan hocası ve arkadaşları bize gelecekler inşallah hem kuran okuyacaklar hemde çocuklar vakit geçirecekler

Islak kek yaptım.
Patates haşladım sabah salata yapacağım
Poğaça
Halka tatlı
Kurabiye
Acaba başka birşeyler daha yapayım mı yoksa yeter mi🫣meyvede koyarım
Ellerine sağlık gayet yeterli gibi ama gözüne az gibi gelirse çocuklar da yer muhtemelen yoğurtlu makarna yapabilirsin çocuklar belki Rus salatası şeklinde sevmeyebilir.

X