Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun neyse ki nutella c.tesiye denk geldi 😃❤️

Afiyet olsun canım 1 tk çikolatadan bişicik olmaz ❤️

Ay Allah korumuş 🙏

Canım çok geçmiş olsun sen yine de önce sağlığını düşün birden yüklenme ❤️

Aa not almıştım ama gözümden kaçmış canım eklerim ❤️

Afiyet olsun güzel olmuş gayet iyi geçmiş gün ❤️

Afiyet olsun gayet kararında ödüller ❤️
Tamm kaptanım teşekkür ederim 🥰

Ay kaptanımm LenaG LenaG burayı bı özledim bı özledim sormayın yaa 🥲 utancımdan menü de yazamıyorum çünkü yiyorum çabuk toparlayayim diye bugun 3 gün oldu ameliyat olalı ama hala iki büklüm yürüyorum yaa acı eşiğim de düşük biraz haliyle çabucak toparlayayim diye annemde yediriyor yani gece bile meyvelerin biri gidiyor biri geliyor çabucak bir iyilesseydim şuan annemde kaldığımdan kaç kilo oldum haberim bile yok evde tartı yok çünkü çok sıkıldım bu yatma durumundan da yeme içme olayından da Allah'ım sağlığımızı almasın elimizden gerisi halloluyor Rabbimin izni ile nefes almak sağlıklı olmak ne büyük nimetmis gerçekten 🙂↕️ tam da sevdiğim mevsimler eve kapan temizlik yap spor yap ya da serin serin terlemeden sıcaklamadan yap yürüyüşunu ayy herşeyi özledim sevdiğim mevsim de gelince coştum sanki biraz iç dökme gibi oldu ama öyle işte özledim yani burayı da 🥲
Canım benim çok geçmiş olsun, inşallah çabucak toplarlarsin ❤️😍

Bende seni gördüğüme çok sevindim😘😍
Sen baya fitsin ya maşallah 🧿
Aynı takımda Olur olur canım niye olmasın😁 hedef kilon kaç
Yok be göbeğim var kız ben daha bekarım çocuk yok koca yok
Benim taş gibi dümdüz bi karnım 🍑 böyle bi popom olmalı🤣🤣
Şaka bi yana şu an bi 9-10 kilo fazlam var mutlu değilim bu kilodayken
53-54-55 hedefim canım

Sevgili Masterfit ailesi yeni haftanın takımları belirlendi. @Fit mutlu anne ve Lavinia_98 Lavinia_98 kaptanlarıma başarılar diliyorum.

Takımları oluşturmak adına seçimleri ben ve Y yosunlupapatya yaptık.(Çok teşekkür ederim)

Hepimize bol eksiler diliyorum :dua:
Çok özür dilerim müsait olamadım birde bildirim gelmiyor bana ne yaptıysam kaptanım teşekkür ederim 🙏

Yeni gördüm kaptanım LenaG LenaG , Yeni haftamız hayırlı BOL EKSİLİ olsun hepimize inşallah. Mavi rengini de çok severim kii..:süslü::KK9:
Menü bildirimimi yapayım...
Kahvaltı 13.00
2 dilim çavdar ekmeği(1 tk kadar çikolata:KK20:) 2 salatalık, 4 yeşil zeytin, 1 kk kadar peynir
Ara Öğün 16.00
2 ballı hardallı gong
Akşam Yemeği 19.30
2 çatal spagetti yoğurtlu(3 yk yoğurdun içine karabiber nane ve zerdeçal koydum birazını makarnaya ekledim)
yoğurdun kalanını da 2 salatalıkla yedim. Bolca ekşili zeytinyağlı haşlanmış brokoli.
2 lt su + 1 lt dukan kiraz saplı
Spor şimdilik yok ama yapabilirim, yaparsam güncellerim.
LenaG LenaG Lavinia_98 Lavinia_98 @Fit mutlu anne
Afiyet olsun canım 🙏

Yok be göbeğim var kız ben daha bekarım çocuk yok koca yok
Benim taş gibi dümdüz bi karnım 🍑 böyle bi popom olmalı🤣🤣
Şaka bi yana şu an bi 9-10 kilo fazlam var mutlu değilim bu kilodayken
53-54-55 hedefim canım
Olur canım burası çok güzel motive ediyor😁😍
Bu gün itibari ile tam 17 kg vermişim

Tabi kendini hangi kiloda mutlu hissediyorsan o kiloyu tutturacaksın😁
Kolay gelsin canım başarılar😘😍

Kaptanım ben kilo bildirimime tartı fotomu koymamışım ya kimsecikler de uyarmamış 🥴 Yeni tartı aldım bu arada artık bu tartıylayım 🤗

Eklentiler

• 1000026642.jpg
    1000026642.jpg
    135 KB · Görüntüleme: 6
Olur canım burası çok güzel motive ediyor😁😍
Bu gün itibari ile tam 17 kg vermişim

Tabi kendini hangi kiloda mutlu hissediyorsan o kiloyu tutturacaksın😁
Kolay gelsin canım başarılar😘😍
Waoww maşallah canım benim, istediğin kiloya gelene kadar daim olsun inşallah bu eksiler🤲🏻🧿

Hepimize kolay gelsin canım sağlıkla kolaylıkla fit bedenlerimiz olsun inşallah 🤲🏻🥰

Waoww maşallah canım benim, istediğin kiloya gelene kadar daim olsun inşallah bu eksiler🤲🏻🧿

Hepimize kolay gelsin canım sağlıkla kolaylıkla fit bedenlerimiz olsun inşallah 🤲🏻🥰
Amin inşallah canım 😍hep birlikte sağlıklı sıhhatli bir şekilde hedeflere ulaşırız
Benim hedef 68 ama 64 de yok demem😁

Kız yok yok ne tadımlığı 😂haftanın 6 günü cumartesiyi beklemekle geçiyor sence tadımlık ile olacak iş mi😂
Valla saat 10:30 da bir halka tatlı yedim yanına peynir😂kahvaltı olarak
Kız geçen de şaşırmıştım bu kız günlerce ne peyniri yapıyor diye maşallah her öğünün peynir yaa resmi varmı atsana bı merak ettim😅😅 orgu mu normal mi cecil mi nasıl yapıyorsun böyle her öğün yiyorsun 🤣

X