All-Star Diyet Yarismasi...

Cok gecmis olsun. Anliyorum birakmak istiyorsun ama ben senin birakmani istemiyorum.

Once bir doktora git , bir ne tavsiye veriyor ogren. Salgin var , koruyucu mide haplari var . Papatya cayi ve patates mideye iyi geliyor mesela. Gecici oluyor bazen ama birakip gitmek vazgecmektir , kabullenmektir.

Sana bir hafta izin veriyorum. Bir hafta sonra yine cekilmek istersen cekilirsin. Bugun tarti resmi yuklemek zorunda degilsin. Tabi ki bu hafta ve oteki hafta kupa hakkin yok.

900 gram vermissin. Kupa adayisin bence.

Spor olarak ilk sayfadaki leslie 30 dk. Oteki de sivi diyeti. 1 gunluk. Menu saatleriyle burada yazilacak. Hangi gunu sececegine kendin karar verebilirsin. Ikisi ayni gun olmak zorunda degil.
cezalar kilo alanlara mıydı? kupa almayanlara mı?
sıvı diyetini hiç gözüm kesmiyor ya? ertesi gün yemeklere saldırırım valla.
sana da teşekkür ederim ayrıca, çok iyi motive ediyorsun. Her şeyi burada paylaşman da çok güzel oluyor.
Bir de acaba spor yapasım var. haftada 3 gün bi yere gidiyorum, şimdi de 3 gün daha gideyim diyorum, bakalım şimdilik beklemedeyim.

daha beter cezalarımda olacak dedı

Rica ederim , bana tesekkur etmek icin kilo verin lutfen. Oyle kuru tesekkur kabul etmiyorum.
Cezalar kilo alanlarlaydi . Bana Hitler muamelesi yapmayin. Alti ustu bir gun sivi diyeti ve leslie .

Uc gun bir yere git, onun disinda leslie yap. Hem evde hem pratik. Farki goreceksin.

bende kocaman kupada kahve ıctım

sabah 6 da uyudum 8 de uyandım bırde

Biz seninle gec yatiyoruz. Buna cozum bulmak gerek. Bu hafta saat farki ikiye inecek neyseki.

bugun erken uyucam
uyumayınca kılo veremıyorum
erken uyumaya alısmam lazım gune enerjık baslamak ıcın

Moralim o kadar bozuldu ki devam etmek istemedim her yerim şiş. Tamam haftaya da geçmezse bu şişkinlikler bırakmak durumundayım hatta bugün çıkarsan da inan ki sorun olmaz canım çünkü durumum baya fena.:/

N nscckts ve A AklinYolu1 siz gerçekten geç uyuyorsunuz. Metabolizmanız da etkileniyor bence. ne zaman çalışacağını şaşırmıştır metabolizma..

Ben dokuzda yatan bir insandim. N nscckts geldi duzenimi bozdu. Sohbet ediyoruz onunla diye, yatmak gelmiyor icimizden.

Moralim o kadar bozuldu ki devam etmek istemedim her yerim şiş. Tamam haftaya da geçmezse bu şişkinlikler bırakmak durumundayım hatta bugün çıkarsan da inan ki sorun olmaz canım çünkü durumum baya fena.:/

Yarismayi dusunme simdilik.Bir hafta dinlen zaten seninle iletisim halindeyiz.

A AklinYolu1 N nscckts @kremsokola peki niçin 174 mesajlık sohbetler hayır bide içinde yokum bu saat olmuş tartı bildirimide yapmamışsınız

Okudun mu 174 sayfayi. Dun tulipa denedi ama basarili olamadi.

Sizden uc saat gerideyim zamaninda yukledim ben.

Paha bicilemez. Ben de kiyafet duzenlemesine girecegim. Guzel giysilerim var ama giymek gelmiyordu icimden.

Saglikli uyku icin 11 de 12 de yatmak gerekiyor. Ya biz sabaha karsi yedi.

bırde okadar dınc duruyorum kı gram mı uyku gelmez arkadas gelse hemen koycam kafamı yastıga

N nscckts ve A AklinYolu1 siz gerçekten geç uyuyorsunuz. Metabolizmanız da etkileniyor bence. ne zaman çalışacağını şaşırmıştır metabolizma..
aynen oyle bugun spor ve dıyet kadar uykuma da dıkkat etme kararı aldım aman tanrım bu grup benı degıstırıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…