All-Star Diyet Yarismasi...

inanılmaz bi motivasyon düşüklüğü var kızlar. 1 kilo aldım regl haftam ve doymuyorum. Nasıl kendime gelirim bilmiyorum hiç.
Yarın sabahtan menümü yazıp ona uymaya çalışacağım
kalorisi çok az olan şeyler yiyebilirsin mesela yıka bir koca kase marul limonla ye der , diyene bak diyebilirsin aynı durumdayım bu saatten sonra kahve su yeşilçay ile geçirmeye çalışacağım

Sagol pegasus. Pegasus bizi ucusa gotur. Tek yedigim deniz urunleri zaten. Beraber yiyelim.
bende bayılırım balıgın her türüne.
Önce zayıflayın sonra uçalım. Bu kadar dombiki taşımaz bu kanatlar

Kesinlikle önyargı.insanlar aç kalmadan gayet güzel verıyor kılolarını.karatayda cok açım dıyeni hıc duymadık ama normal dıyette mıllet açlıktan artık ıvır zıvıra saldırıyor .karatay candır
Aynen bır ekmek banarak ye yumurtayı zaten kılo alırsın.pilav sınırlı dıyor mıllet dolduruyor tabağını neymiş serbestmiş.hayır olayı anlamadan göm herşeyden sonrada Karatay saçmalık de.
afıyet olsun cnm

Ziplayasim geliyor :)
Bugün hiç birşey yemedigiim için kendimi çok yormak istemedim trampolini bugünlük yemekden sonra kullancam
Yarim saat ziplarsam anca içimdeki coşkuyu atarım :)
geldimi zıpzıp.ohhh artık daha
Çabuk gıdecek kılolar desene.

cok gecmişolsun cnm

IsveÇ 4. Gün..

Sabah 07.00
Kızarmış ekmek ve Nescafe

Öğle 12.40
1 haşlanmış yumurta
25 gr peynir
1 havuç

Akşam 17.40
100 gr yoğurt
2 dilim portakal
afıyet olsun cnm.cok ıyı götürüyorsun İsveç’i .cok zor bır dıyettır gercektende.

inanılmaz bi motivasyon düşüklüğü var kızlar. 1 kilo aldım regl haftam ve doymuyorum. Nasıl kendime gelirim bilmiyorum hiç.
Yarın sabahtan menümü yazıp ona uymaya çalışacağım
motıvasyon ısteyene bana bakın tlc agır yasamlar gıbıyım
demın trompolınden zıplarken keske 65 kılo olarak zıplasaydım dedım
kac kılosun ? o kılonun kıymetını bıl sen hayal ettıgınden daha ıyısıne sahıp olabılırsın senın elınde tamamen

yıyınce hıc bırsey degısmeyecek kılo almaktan baska

yasamak ıcın yedıgın tum vucuduna fazlasıyla yeter

the mentalıst ızlıyorum da etkısınde kaldım hıpnoz etmeye calısıyorum

regl zamanı boyle olur bılırsın . ırade sınavını atlatacaksın

Arkadaslar cok aciktim cacik beni de tutmadi fazla. Hep salataligin sucu. Biberin kalorisine baktim kozlenmis biber 28. kaloriymis. Iki tane yerim diyorum.
Salatalık marul ve kabak nötür besinlermiş yani sindirilirken aldığın kaloriyi yakıyorsun biberde gazla değilmiş. Sıcak ye benden söylemesi bazen insan sıcak bişey olmadan doymuyor

Salatalık marul ve kabak nötür besinlermiş yani sindirilirken aldığın kaloriyi yakıyorsun biberde gazla değilmiş. Sıcak ye benden söylemesi bazen insan sıcak bişey olmadan doymuyor

Biraz rahatladim evet biberi tuttum.

Salatalik marul soguk oldugu icin aciktiriyor beni bence.Sade ayran aciktirmiyordu beni.

Hasta hasta bile bu spor azmi

Aç kalarak zayıflamak bana göre değil galiba. Karatay ben de yapıp şu 4 kilomu versem ya. Valla şaştım kaldım ama suç ben de. Nefsime hakim olamıyorum sonuçta
Aç kaldığın için başka şeylerde yemek istiyorsun
Sen yap karatayi tıka basa doyup üstüne kilo veriyorsun
Hala midem sis su bile içmek istemiyorum öyle tokum akşamdan beri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…