All-Star Diyet Yarismasi...

Ay iyi geliyo ama bana sizinle konusmak, malum hepimiz diyetteyiz. Etrafimda baska kimse diyet yapmadigi icin bazen kendimi sorguluyorum cunku:KK43:

Kokorec geldi mi kokorec. :KK70:

Kk ansiklopedisi :)
Google amcaya sorayım yüz yogası nasıl yapılırmış
Nedir ne işe yarar peki
Kirisikliklari azaltmaya yariyor. Kaz ayaklari filan. :cool:

Kokorec geldi mi kokorec. :KK70:

Kirisikliklari azaltmaya yariyor. Kaz ayaklari filan. :cool:
Ben genetik den kurtardım 60 yaşında annemi gostersem inanmazsın :KK66: maksimum 50 dersin
Cilt / deri ve saç konusunda şanslıyım :)

Nasil gonderiyorlar onu burada yasak diye biliyorum. :KK70:

Sen yapma o zaman. :KK70:
Ama hepsini ogrenicem
Yüzde inceltme yapıyor mu
Mesela benim elmacık kemiklerim çok çıkık ve zayifta olsam yüzüm toplu hep
Daha narin yapar mı yanakları

Yapıyorsa yapicam :spor:

Ama hepsini ogrenicem
Yüzde inceltme yapıyor mu
Mesela benim elmacık kemiklerim çok çıkık ve zayifta olsam yüzüm toplu hep
Daha narin yapar mı yanakları

Yapıyorsa yapicam :spor:

Defne samyeli var ya o yapiyor yuz yogasini . Ornek. :dondurma:
Sen hollywood yanagi istiyorsun onun icinde estetik yapiyorlar. :KK8:

Allah im bilmedigim sey yok benim. :KK70:

bende bayılırım balıgın her türüne.
Önce zayıflayın sonra uçalım. Bu kadar dombiki taşımaz bu kanatlar:KK53:

Kesinlikle önyargı.insanlar aç kalmadan gayet güzel verıyor kılolarını.karatayda cok açım dıyeni hıc duymadık ama normal dıyette mıllet açlıktan artık ıvır zıvıra saldırıyor .karatay candır:halay:

Aynen bır ekmek banarak ye yumurtayı zaten kılo alırsın.pilav sınırlı dıyor mıllet dolduruyor tabağını neymiş serbestmiş.hayır olayı anlamadan göm herşeyden sonrada Karatay saçmalık de.:olamaz:
afıyet olsun cnm❤️

geldimi zıpzıp.ohhh artık daha
Çabuk gıdecek kılolar desene.:halay:

:KK70::KK70:

cok gecmişolsun cnm ❤️

afıyet olsun cnm.cok ıyı götürüyorsun İsveç’i .cok zor bır dıyettır gercektende.:KK9:
Çok teşekkür ederim canım zorlamıyor da yine de özgürce yemek istiyorum
Slm
B bilinmeyenkullanici menü
Sabah 2 yumurta 2yk yulaf 1tatlı kaşığı chia ile omlet salatalık 5zeytin 2 ceviz 1 dilim peynir yeşilçay
Akşam
2 kase ayran çorbası
Su 2lt
Spor yok yarına kısmetse uyudum bugün yine ne olacak bu uyku hali ya
çok beğendim afiyet olsun

@nscckts red john un kimligi 5. sezonda ortaya cikiyormus. Ben gordum kim oldugunu kahretsin :))Sadece kacinci sezonda cikacagini merak etmistim. Baska bir seye bakmadim.
ben 4. sezondayım sımdı suan ıcımdekı seytan durtuyor atla sezonu 5 e basla dıye :KK70:

Burda serbest ya. Meksikalilarin bi corbasi var hatta, bildigin iskembe corbasi. Meksikali kardeslerim sagolsun, kelle sogus falan da bulunuyo. Bi kokorec isine girmemisler:))
Ben de bi tatlilarini gormustum muhallebiye benziodu canim cekti aldim. Agzima bi attim bizim sutlac :) pirinci tarcini sekeri kivami ayni. Ben cok supheleniom bu meksikalilardan turkluk var onlarda

Defne samyeli var ya o yapiyor yuz yogasini . Ornek. :dondurma:
Sen hollywood yanagi istiyorsun onun icinde estetik yapiyorlar. :KK8:

Allah im bilmedigim sey yok benim. :KK70:
Ya ama bence defne samyeli bisey daha yapmis botoks fln muthis bi yapmaciklik var suratinda fotolarda iyi ama konusurken fln hissediliyor , instagramda yuz yogasi yapan bikac teyze var onlarda ayni sey yok. Hele biri teyze 70 yasinda ama maksimum 50 gosterio.

X