Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama şöylede bişey olabilir bi parça kırılmıştır ya da ne bileyim iyi düşünelim onun için sormuştur belki

Konu sahibi o ilk defa acilan yatakta lekeler nasil lekeler ? ben analizini yapardim valla

Evet olabilir ama bunun nesi gizli görev?
Eşinden sakladığı içindir. Belkide konuştuğu arkadaşa ev lazımdı eşinizde sizin evi verdi bişeyler oldu ondan da sormuş olabilir. İyi niyetli düşündüm bilmiyorum. Ben eşimin bikini bi linke tıkladığı arama kaydını görünce bile sinirime engel olamayıp bu ne ayıp değilmi napıyorsun sen diye azarlamıştım çok akıl veremicem ama bana kalırsa sessiz kalıyorsunuz üstüne gidin.

Konu sahibi o ilk defa acilan yatakta lekeler nasil lekeler ? ben analizini yapardim valla

Yani nasıl anlatsam kurumuş kan lekesi gibi değil. Sarımsı bir renk. Kenarları koyu gibi. Hani afedersiniz cinsel ilişkiden sonra boşalırsınız ya çarşafta leke yapar onun gibi bir şey. Ama kola’da olabilir. Bir üyemiz kolayı dökün nasıl bir renk alıyor demiş onu denicem artık...

Çoook iyi niyetlisiniz

Ben kola oldugunu düsünmüyorum, sizin bahsettiginiz o sarimsi leke olduguna emindim zaten. Durduk yere yatagi actigina inanmiyorum. Peki aldatiliyorsaniz ne yapacaksiniz?

Isterseniz atın buraya fotoğrafı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…