Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben bu konuya çok üzüldüm umarım düşündüğünüz gibi olmaz . Bence o yatağın olduğu odaya gizli kamera koyun saat şeklinde ya da gizli bir yere koyun kamerayı eşiniz polis belki saat şeklinde olanı falan anlayabilir ya da dedektif tutun.birine takip ettirin en mantıklısı eve kamera koymak

Konu sahibi şöyle yapsanız eşinize pat diye bu konuşmalar ne ne gizli işi diye çıkışsanız. Direk eve kadın getirmişsin inanamıyorum sana diyin. İnkar ederse takipe devam edersiniz
Bunları söylememek için kendimi zor tutuyorum ama böyle yaparsam delilleri saklar. Bu sefer benim araştırmalarım zorlaşır

Ne gibi bir takip? yakında işime geri dönmem zorundayım. Uzaktan nasıl takip edilir hiç bilemem..

Şeytan dürtüyor beni gece uyuyunca telefonunu karıştır diye.
Ben olsam telefonunu kurcalardım açıkçası. Hatta gizli uygulamalar da var farklı bir telefondan eşinizin whatsapp yazışmalarını görebileceğiniz. Sonuçta siz yurtdısındayken başka nasıl anlayacaksınız ki. Aklıma eve gizli kamera taktırıp uzaktan kontrol etmek fikri bile geldi açıkçası.Eğer öyle bir durum varsa bile sizin için delil olur

Maalesef başta da dediğim gibi...eskort günübirlik. O yataktaki leke de akıntı. Carsaf bile serilmeden yapılmış. Gayet açık. Yapıştırdın mı, gizli görev vb. belli yani.
Elinizde net kanıt olmadan, suç üstü, fotoğraf, net mesajlasma gibi harekete geçmeyin sessiz kalin. Biz ne kadar durumu anlasak da bunlar inkar edilebilir şeyler.

Hayır tabiki 1 sene olacak ayrıyız. Görüşmüyorum çok güçlü delil topladım bu zaman zarfında sessizce, kısa bir zamanda Türkiyeye gelecem çekişmeli dava açıcam inşallah.
Ben de delil toplamak istiyorum sessizce, ama insanın bu durumda sakin kalması çok zor. Eşime çok soğuk davrandım bir an ve bunun farkında galiba.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…