Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadın şüphelenirse doğrudur konusuna kesinlikle katılmamakla birlikte ben de şunu merak ettim, ısrarcı olmadınız mı? Ben jelatini sökülmüş yatak- kola falan açıklamasıyla tatmin olmayıp üstüne giderdim sinirlenirdim hatta. Ben evdeyken hiç merak etmemiştin bu yatağı, çabuk anlat ne oldu diye bağırıp köşeye sıkıştırırdım. Öyle bir sormayla bakışları değişen erkek köşeye sıkışınca ele verir kendini. Ya da toplantıya gittiyse ben çok kötüyüm acile gidiyorum diye arardım bakalım ne yapacak... üst üste bunları yaşadıysanız nasıl böyle sakinsiniz?? Gece telefonu karıştırmadıysanız mutlaka karıştırın.

Ben sizin işinizi merak ettim bu hikayede sadece, geri kalan çok kurgu gibi geldi yok kola varmış elinde kola yatağa dökülse bunu anlarsınız, kimse tek eliyle yatak jelatini açamaz, inanmadım konunuza nedense ben 🤷‍♀️😅 siz güya inandınız mı kola döküldü deyince ha tamam mi dediniz, konunuz gerçek olsa ne kolası kimi kandırıyorsun deyip gerçeği öğrenmiş olduğunuzu yazardınız diye düşünüyorum
Ben de konuya hiç inanmadım.

Bir de sigara kokusu mevzusu var, tek seferlik birini almış olsa arabaya ve sigarayı o içmiş olsa, arabada sigara içilmemesi konusunda takıntılı, sigara içmeyen biri, üzerine sizin geleceğinizi bilen biri -sonuçta çat kapı gelmediniz- o kokuyu çıkarmak için bir şeyler yapardı. Araba kokusu, havalandırma, temizlik vs. O kokuyu almazdınız. Araba hala koltuğuna göre öyle 1-2 seferlik değil çok fazla sigara içilmiş ve yakın zamanda içilmiş. Bu da akla öyle takılmalik bir durumdan çok düzenli devam eden bir şeyi getiriyor.

Yataktaki lekelerin fotoğrafını atsanız birlikte yorumlasak

Bunlarin üstüne süphelenmemeniz cok sacma olurdu. Bu süpheylede uzun süre yasayamayacagim icin kontrollerimi yapmaya baslardim hemen.

Elalemin konusu olmasına rağmen gece su içmeye kalkınca bile konuya bir bakayım diyen ben ve açtıkları konulara saatlerce bakmayan konu sahipleri......
Telefona bakti ve istemediği birşeyle karşılaşmssa buraya yazacak hali mi olur bayanın. Var ki sıkıntısı yazmıyor

Arkadaşlar merhaba herkese tek tel cevap veremedim K. bakmayın.
Öncelikle eşim ‘toplantı’dan geldikten sonra tuvalete girdi. Ben hemen o sırada whatsappına baktım. Whatsapp 11 gün önce güncellenmişti. Çakmasın diye hemen geri yerine koydum. Eşimin bir huyu vardır whatsapp konuşmalarını hemen siler. Bu gece telefonunu aldım zaten şifresini değiştirmemişti. Whatsappı sildim geri yükledim. Karşıma bir kaç konuşma çıktı arkadaşlarıyla. Gözüme çarpan sadece bir konuşma oldu o da şu şekilde olmuş:
-(arkadaş) bu işler yorucu olum öyle yaptı bitti değil iyi ayarlayacaksın ***
Bir gün sonra:
  • (Arkadaş) yapıştırdın mı kanki?
  • (Eşim) hee yapıştırdım kanka.
  • (Arkadaş) hadi iyisin bakışından anladım zaten bugün **
  • (Eşim) hadi l*n ben gizli görevlerde iyiyim biliyorsun ***
  • (Arkadaş) kralsın kanki
Ve konuşma bitiyor. Belli ki bu konuşmanın öncesini var ama silinmiş. Yani yapıştırdın mı? Ne demek? Aklıma bir şeyler geliyor. Genelde birisiyle cinsel ilişki yaşayınca bunu soruyorlar. Bunu görünce gözüm karardı nutkum tutuldu ama bir şey yapamadım. Şu an dünyam başıma yıkıldı gibi. Bir yandan kendimi avutuyorum yok ya konuşma her şey ile ilgili olabilir diyorum kendi kendime.

Kredi kartı ekstrelerine baktım gözüme çarpan bir şey olmadı. E devletine giremedim şifresini bilmiyorum. Telefonun her yerini kurcaladım yine bir şey çıkmadı. Rehberini didik didik aradım ama yok hiç bir şey 😞 kafayı yemek üzereyim. Acaba 2. hattı mı var? Eğer eve birini getirdiyse elbette aramalar veya whatsapp’ta çıkardı bir şeyler.

Öncelikle eşim ‘toplantı’dan geldikten sonra tuvalete girdi. Ben hemen o sırada whatsappına baktım. Whatsapp 11 gün önce güncellenmişti. Çakmasın diye hemen geri yerine koydum. Eşimin bir huyu vardır whatsapp konuşmalarını hemen siler. Bu gece telefonunu aldım zaten şifresini değiştirmemişti. Whatsappı sildim geri yükledim. Karşıma bir kaç konuşma çıktı arkadaşlarıyla. Gözüme çarpan sadece bir konuşma oldu o da şu şekilde olmuş:
Bir gün sonra:
Ve konuşma bitiyor. Belli ki bu konuşmanın öncesini var ama silinmiş. Yani yapıştırdın mı? Ne demek? Aklıma bir şeyler geliyor. Genelde birisiyle cinsel ilişki yaşayınca bunu soruyorlar. Bunu görünce gözüm karardı nutkum tutuldu ama bir şey yapamadım. Şu an dünyam başıma yıkıldı gibi. Bir yandan kendimi avutuyorum yok ya konuşma her şey ile ilgili olabilir diyorum kendi kendime.

Kredi kartı ekstrelerine baktım gözüme çarpan bir şey olmadı. E devletine giremedim şifresini bilmiyorum. Telefonun her yerini kurcaladım yine bir şey çıkmadı. Rehberini didik didik aradım ama yok hiç bir şey 😞 kafayı yemek üzereyim. Acaba 2. hattı mı var? Eğer eve birini getirdiyse elbette aramalar veya whatsapp’ta çıkardı bir şeyler.
Benim de aklima o sey geldi konusmalardan ama su an kesin, net bir sey de yok gibi, ama insan arkadaslariyla bunu bu sekilde konusur mu ya, igrenc geldi bana esiniz.

Bir gün sonra:

Ben eşininizin 2. Hattı olduğunu düşünmüyorum olsa uzun süredir birlikte olduğu biri olur ordan konuşur bence sevgilisi yok ama gönül eğlendirmek için başka biriyle. Şifresini değiştirmesinden işjillendim. Bir de neyin gizli işi ?

Ben eşininizin 2. Hattı olduğunu düşünmüyorum olsa uzun süredir birlikte olduğu biri olur ordan konuşur bence sevgilisi yok ama gönül eğlendirmek için başka biriyle. Şifresini değiştirmesinden işjillendim. Bir de neyin gizli işi ?
Whatsapp mesajlarini silen var mi aranizda? neden silinir ki ben silmiyorum.

Ben gizli görevlerde iyiyim ne demek?
Takıldıkları ve erkekler arasında muhabbet ettikleri bir kadın var bence. Eşiniz de yapıştırmış işte.
Tabii bunlar benim düşüncelerim🤢
Benim de aklima o sekilde geldi onu gectim esimin arkadasiyla bunu bu sekilde konusmasi bile tiksindirirdi beni

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X