Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kocanda bi haller var, yok demek için saf olmak gerekir.
Ben olsam sırf merakımdan yatağın ufak bir bölümüne kola dökerim, acaba kola lekesi mi yoksa başka bir leke mi diye..
Kola lekesini az cok biliyorum kahverengimsi bir renk birakiyor, konu sahibi sari olarak tanimlamis lekeyi

Kola lekesini az cok biliyorum kahverengimsi bir renk birakiyor, konu sahibi sari olarak tanimlamis lekeyi
Sperm ya da kadından gelen akıntı olabilir o zaman.
Kola lekesi kuruduğunda hafif kahverengimsi bir leke olarak kalıyor.
Bence aldatılmış, zira hangi insan sırf meraktan yatak açar, açtı diyelim sarı lekeyi kola lekesi diye yutturmaya çalışır.

Mesaj geçmişleri neden silinir anlamış değilim. Bir şeyler karıştırdığı belli hadi silinir de birkaç ay sonra silinir . Kesin bir şeyler karıştırmış. Arkadaşı ile geçen muhabbet, küçük beyinleriyle yaptıkları şifreli konuşma iğrenç.. günübirlik bir ilişki gibi duruyor..

Kola dökün tabii ama ona da şunu diyebilir, ben dökeli çok oldu sarardı iyice vs.

Eğer eskort vb bir şey ise de o hotelde bir iki gün kalıp basma olayının da ise yarayacağını sanmıyorum. Çünkü bu tip bir şey için iyice garanti bir zaman kollar Üstelik yakalayamazsaniz gardini alır daha fena olur.

Bu gece telefon dökümüne bir bakın derim. Numaraları whatsappınıza ekleyip kimler olduğunu kontrol edin.

Whatsaptaki arşiv kısmına baktınız mı?
Arkadaşıyla olan konuşma çok bariz üzgünüm. Basbaya aldatmış muhtemelen tek günlük ilişki. Duygusal bir ilişki ya da sürekli görüştüğü bir sevgilisi olsa bu muhabbet olmaz. Bakışlarından anladım, yapıştırdın mı, gizli görev falan başka bir anlamı olamaz bunun.

Aynı zamanda telefonu andriod ise dosya yöneticisinden depolama alanına girip whatsapp klasöründen mediayi seçip whatsapp image kısmına gidersiniz sent klasörü var. Konuşmalar silinse dahi cihazdan gönderilen fotoğraflar duruyor orada. Belki yardımcı olur size

Ben de diyorum bir şey vardı neydi, harikasınız arkadaşlar. Kesin silinmiş fotoğraf vardir. Sent klasöründen erişebilirsiniz konu sahibi lütfen buna bakın.

Ya yatakta göz göre göre o lekeyi neden bıraksın ki kadının gözüne sokar gibi? En kötü ihtimalle yikamaya falan verir yada yenisini alır bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…