Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de görmemiştim şuan yine tavana vurdum sinirden!
Aklım sende kalacak diyor bir de az bak şuna
bence bu biraz konuşmayalım olayi adam gokcenle tatile gitmeyi planladığı icin bahane. karşıdaki sümsük 5 dk mesaja cevap verilmeyince bile tripleniyor. tatil için adami mahvederdi adam da yol yapmaya çalışmış. deli gibi korkuyor bu kadindan

ban alinca niye ban aldığınız ve ne zaman açılacağına dair bildirim geliyor mu peki kendinize? ve ban aldıktan sonra son gorulmesine bakarsak konu sahibi hesabına girebilmis mesela o nasil oluyor
evet açıklama ve hangi konudan dolayı yasaklandığınız bildiriliyor.

o mesele de şöyle,mesela telefondan giriyorsunuz buraya diyelim,tarayıcıya şifreyi kaydet dediğiniz için her açışınızda otomatik olarak giriş yapmış olarak siteye bağlanıyorsunuz.

ancak banlıyken yine tarayıcınız giriş yapmaya çalışıyor, kk'dan size yazı çıkıyor zaten: misafir olarak devam etmelisiniz diye. sonra çıkış yapınca bir daha ne zaman girdiğiniz görünmüyor.

yani banlandıktan sonra çıkış yapmadan girince yine sanki siteye girmişsin gibi oluyor son görülmen ama sistem izin vermiyor üye olarak devam etmene ,misafir olarak gezmen gerekiyor :)

iyi o zaman misafir olarak girin uyarısı veriyorsa konu sahibi en azindan bizi o şekilde takip edebilmistir.gelir ve içimizi rahatlatır umarim

Ya da yavaştan anlayınca yol yapıyo kurtulmak için. Kusmak istiyorum ya çok büyük midesizlik. Bu kadında bırakacak göz yok ama baya aptal aşık neyini sevdiyse.

23.15 ile 23.30 arası bir şey banlandi galiba inşallah gelir ve hemen yazar
Ban yedikten sonra hiç girmemiş. İstese girerdi ban olsa bile gün içinde girdiği saat görünürdü. Şuan ne yazdığımizi merak etmiyor ve bir eylem içinde değil. Büyük ihtimalle ailesinin yanına gitti yada yoldadir

misafir olarak girmiştir. o zaman goremeyiz ki. kendisi haberdar edeceğini söylemişti. insallah eder. yani en azindan ailemin yanına geldim desin simdilik o bile yeter

ban alınca kimsenin ne yazdığı görünmüyordu siteye girince, eğer değişmediyse.

Şimdi girince orada yaziyor ya ban süreniz atıyorum 23.00 de bitecek diye. Ondan girmemiştir. Zaten hiçbir şey görünmüyor. O süre dolana kadar girmesi anlamsiz. Siz bana sorun bani

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…