Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende arada oynuyorum onu ama ben hiç o tarz şeyler görmedim siz nerden görüyorsunuz😄
Bı haber çıkmıştı gördünüz mü bilmiyorum 2 kız kardeş oyunda tanıştıği tek erkeğe kaçıyordu 😆😄 kizlar giriyor bazen bakıyorlar bizde bayaniz oyun başlamadan çıkıyorlar. Youtuberlerin ifsalari var mesela kizlar uc karşılığı foto video atıyor Instagram dan yada başka sosyal hesaptan.

Karısını onunla aldatıyor onu da başka türlü aldatıyor işte, seviyorum ayağına sağda solda skor konusu yapıyor. Kadına da mustehak. Hoş gerçi bu tip yuva yıkanın yuvası olmaz diye düşündüğüm durumlarda çok yakın çevremde şahit olduğum aldatılma vakası geliyor aklıma.

1.5 yaşında bebeği varken sevgili oldular, bir gecede kadına seni aldatıyorum bosanicaz dedi. 1 hafta geçmeden tek celsede boşadı. Adam itiraf edene kadar eski eş hiçbir şeyden şüphe etmedi, o ana kadar evine eşine ilgili davraniyormus çünkü. Kızcağız 39 kiloya kadar düşmüşken çok şaşalı bir evlenme teklifi etti, bütün şehir duydu nerdeyse. Maksimum 3 ay sonra diğer kadınla evlendi. 8 sene oluyor hala evliler. Evlendikten sonra işleri de büyüdü. Eski eşi bütün kahrını cekmisken, yeni eşinin evinde hizmetci, altında son model araba var. Eski eşinden olan çocuğa da kaynana bakıyor. Yuva yıktı ve mis gibi yuvası oldu. Bazılarının yanına kalmıyor gerçekten.
Hazır adam zengin olmuşken bu sefer başka kadın kapar emin ol karma her zaman bizi bulur er yada geç burda demişti dersiniz bir başkası onun yuvasını yıkar.

Aklıma ne geldi biliyor musunuz? Geçen yazın annemlerin yanına memlekete gitmiştim. Akşam vakti görüntülü aradım eş kişisini. Konuşurken birden kap kaşık sesleri geldi, hani bulaşık makinesini toplarken sesler çıkar ya aynı onun gibi. Sonra tuhaf bir şekilde balkona yansıyan bir insan gölgesi gördüm ama 1 saniyelik bir şeydi. Eş kişisine evde biri mi var siye sorduğumda “yooo mika (kedimiz) mutfak tezgahına çıktı o ses yapıyor” dedi. öyledir diye üzerine düşmedim aöa bir tuhaflık sezmiştim gibi...

Şimdi düşünüyorum da acaba o zamandan beri mi bu pislik kadın evime geliyor??
Ay deliriyorum galiba 😔
Allah yardımcın olsun canım senin adına çok üzüldüm yaşadıklarına senin yaşında çocuklarım var benimde sana bi anne olarak söylüyorum, yalvarırım o adamla tek başına yüzleşme öfkeden delirir cinnet geçirir ve seni öldürebilir Allah korusun çünkü kaybedecek bişeyi kalmıyo lütfen önce ailene ve onun ailesine anlat yakınsalar hepsini bi akşam size davet et ve herkesin önünde delillerinle onu rezil et şu an herşeyin senin lehine sonrada ailenle git o evde onla yalnız kalma

Ben hala konuya inanamkta zorluk çekiyorum, kızlar.
Özellike, konu sahibinin burada söylenilen şeyleri yapıp, çok mantıksal bir şekilde her şeyi doğru çıkartması bana çok garip geldi.
Buradakiler söylüyor, kadın yapıyor doğru çıkıyor.
Çok garip.
Ezel dizisi vardiya, onda da öyleydi. Onu hatırlıyorum bende. Bişey olacak deniyor ve kusursuzca oluyor.

eylul adlı bir üye vardı onlarda karı koca polisti ( beyfendi çok yakışıklıymış göyaa )

avm dönüşü ben senden boşanmak istiyorum deyip kadını çocuguyla ortada baırakmıştı ,

ben onunda etkisinde kalmıştım ( halaa kalmışım kaç sene geçti üstünden )

kadının tayını izmire hovarda kocasının kide taaa ucra bir köşeye tayin olmuştu ,

en son kocası rezil halde kadın da yeni evlilik hazırlıgı yapıyordu en son yazdıgında ,

inşallah buda böyle güzel sonuçlanacak çünkü çocukta yok ortada , mis gibi yoluna bakacak konu sahibi , :-):KK72:
Ben o konuyu okuduğumda ağlamıştım ya o kadar içime işlemişti ki..

Canım seni cok takdir ettim. Cok güçlü bir kadınsın böyle birseyi sineye cekmedin. Hayatta ne acılar var bu da gecer merak etme. Degerini cok gecmeden anlayacagına eminim.

Ben hala konuya inanamkta zorluk çekiyorum, kızlar.
Özellike, konu sahibinin burada söylenilen şeyleri yapıp, çok mantıksal bir şekilde her şeyi doğru çıkartması bana çok garip geldi.
Buradakiler söylüyor, kadın yapıyor doğru çıkıyor.
Çok garip.
Hep aynı şeyleri yaşadık çünkü o yüzden. Bu işler hep böyle çözülür. Erkekler genelde bu konuda pek gizli olamıyorlae

ben onu hatırlayamadım bak yaaa,

Konuyu basından bu yana okuyorum. Aklım hala öbür güzellik kısmında. Bir erkek neden telefona öbür güzellik desin ki? Herkes telefon demis ama anlam veremiyorum.
Bende düşündüm ama şöyle olabilir. İkinci telefonu bulmak aldatmanın kesin kanıtlanması demek. Ama güzellik kısmını kardeş veya arkadaş olarak üzerini kapatabilir.
Neden banlandı arkadaşlar bilen var mı?
WhatsApp mesajlaşmalarını paylaştığı için. Mune abla sildi sonra gizlilik açısından.

Şöyle olabilir mi ilk gün konu sahibi eşine çok soğuk davranmıştı adam o gün attı sanırım o mesajı. Sonra kadının sakinliğine bakınca da anlamadığını düşünmüştür. Anlasa bu kadar sakin kalamaz diyordur o yüzden de rahat davranmaya devam ediyordur. Bilemedim valla erkeklerin kafası Bi tuhaf çalışıyo zaten 😅
Tamam işte, gökçenkatun demiş ki ben küçük şeylere bile takılırım, o yüzden rahat bence..
Aslında adam bildiğinden şüpheleniyor fakat bilip sessiz kalması, olay çıkarmaması adamın şüphelerini boşa çıkarıyor. O yüzdende eşinin söyşediği iş yerinde sıkıntılarım var olayına inanıp dikkat çekmemek için her zamanki gibi davranıyor. Yani telefonu gizlemiyor, şifre değiştirmiyor, eğer bunları yapmayıp tedbir almaya kalkarsa kendini ele vereceğini düşünüyor
Canım ben kendimce şöyle yoruyorum. Arkadaşın ilk yazdığın ilk kanıt bulduğu gün. O süreye kadar da eşine çok soğuk davranıyordu. O yüzden eş kişisi de çok şüphelendi. O akşam Gökçen yürüyüşe çıktı hani saatlerce yürüdü. Sonra buradakiler ona “işimle ilgili sorun var de” dediler. O da eve gidince ya işte sorun var çok üzülüyorum kariyerim söz konusu dedi. Eş kişisi de o andan sonra biraz rahatladı. “Bak işte iş için üzülüyormuş” diye bir rahatlık geldi. Yani ilk gün çok korkan eş, ikinci gün karısının bir bahanesiyle biraz rahatladı. Arkadaş burada onu anlatıyor. Yani ilk gün yazdığı ve sonradan yazdığı şeyler bu senin gönderdiğin. Eş kişisi baştan panik oluyor - Gökçen de bunu farkediyor. Sonra anlamadı diyor çünkü adam bahaneden sonra rahatladı. Bence böyle. Yani gökçen adamın haline tavrına göre çok anladı-şüphesi geçti anlamadı diyor.
evet mantıklı, teşekkürler hanımlar :))

Ben yine de bu kadar basit olduğuna inanmıyorum. Kusuruma bakmayın.
Buradaki kişiler söylüyor, kadın buluyor. Bilgisayar oyunu gibi.
Valla aynen bu kadar basit :) hepsini yaşadım daha kolay bile buldum ben emin olabilirsiniz.

Yine de, inanmıyorum.
Buradaki kadınların çoğu bu durumu yaşamış ne yapması gerekeni bilen insanlar.kimseui inandırmak gibi bir derdim yok ister inanın ister inanmayın. Bir ipin ucunu tuttunmu gerisi çorap söküğü gibi geliyor. Umarım böyle iğrenc bir şeyi yaşamazsınızda o delilleri bulmaya calismazsiniz.. Keske bende bulmasaydım ama Allah bir anda senin önüne düşürüyoe onu emin ol öyle kolay oluyor ki

Ben gerçekten erkeklerin bu konularda bizden geri olduğunu düşünüyorum, bir kadın anlar hisseder araştırır çok şey düşünür bulur, erkeğin yapacağı telefona şifre koymak en fazla. Söyledikleri saçma yalanlar ve hareketleri o kadar bariz oluyor ki, birazda gözü açıksanız anlamamak şüphelenmemek zor. Misal herkes bilir tanır kocasını hareketlerinden mantıksız açıklamalar sağa sola bakmalar gözlerini kaçırmalar. Başıma gelmedi tecrübem yok olmasını da istemem ama hayat bu belli olmaz kimseye babama bile güvenmiyorum.

Konu sahibi inşallah olayların devamını buraya yazmaya devam eder

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X