Aldatılıyor muyum? 😔 Fikirleriniz bekliyorum..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim avukatımda bir günde şerh koydurdu yapılıyor canım avukata bağlı

E devletten 2. Noyu bulmanıza çok sevindim. Numara direkt görünüyor muydu? Kaydedip wp fotosuna baktınız mı ve numarayla sosyal medya üzerinde başka hesapları var mı diye arattiniz mi?

62.sayfaya kadar okudum. Konu sahibi neden banlandi bilen var mı?

Hiç avukatla isim olmadığı için merak ettim açıkçası. Sanirim ya cumartesi ya pazar gorusme yapti telefonla. Pazartesi hemen herse konuşulup halloldu gibi. Tabi tanıdık olunca belkide hızlandı herşey
Avukatı tanıdıktır değilse bile avukatlar ne yazıkki dava gelsin iş olsun diye can atıyorlar aman hafta sonu tatil yapayım kafasında değiller

İkinci telefonu buldu ve oradaki wp yazışmalarını paylaştı burada o sebepten banlandı

Evet sabah başvuru yapıp öğleden sonra boşanma davası bile görülebiliyor. Bulunduğu yer ve yoğunluğa bagli

Yukarıda bir üye, tanıdık olunca işlemler hızlanıyor dedi.
Birde banka olayi var tabiki. Ortak kasamızdan hep eşimle birlikte aldığımız için mesaj olayı olmadi ama bilgilendirme mesajı gidiyor mu acaba? Hersey o kadar hızlı ilerlediki bende şaşırdım

Ya çok özel olacak ama siz esinizi ozlediginiz için döndüm demistiniz. Burada süreniz kısıtlı. Adam sizinle birlikte olmak istemiyor mu? Ya da siz bu durumda reddediyor olmalısınız, bundan da bir şeylerin ters gittiğini anlamıyor mu da sadece iş sorunu var sanıyor? Ya da ne bileyim o kadın mesajlarda hiç bundan bahsetmemis mi? Hiç mi sizi kıskanan bir cümlesi olmamış? Wp. Mesajlarını görmediğim için fikir yürütemiyorum O konuda. Yani burada bir sürü aldatma konusu bozulan cinselik yaşamı sayesinde de ortaya çıkmışti. Oturmayan bazı şeyler var sanki

Yakınlaşma çabası yokmuş neyin var diye soruyormuş ama üstüne düşmüyormuş. Konu sahibinin bir şeyleri anladığını fark etmiş gibiymiş. Böyle söylemişti. Ama fark ettiyse neden telefonu evde tutar ki bir insan. Eşi cidden çok saf sanırım.

Saf değil bence karaktersiz pişkinin teki umursamıyor bile bence

Evde tutması neyse bir de şifre koymamış bu kadar da saflık olur mu? Bu kadar saf insan nasıl aldatmaya cesaret edebilmiş ki. Konu sahibini çok saf sanıyor olabilir belki de. Nasılsa anlamaz diye düşünmüştür. Zaten çoğu detayi da buradaki akıp birliğiyle yakaladı.

Siz mesajları okudunuz mu? Adam ve kadın arasındaki iletişim ciddi bir ilişki gibi mi? Güzellik falan diye hitap ediyormuş bana çok sahte geldi. 2. Güzellik konusu olmuş bir de. 2. güzellik diye telefona demiş olabilir mi hakakten ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…